Trwa ładowanie...

Olivia Drost - Polka na Jawie

Przez rok mieszkała na Jawie. Poznawała lokalne zwyczaje, podróżowała i pracowała. Polka Olivia Drost opowiedziała w Telewizji WP o swojej przygodzie na tej azjatyckiej wyspie.

d3lzm79
d3lzm79

W Azji Południowo-Wschodniej Olivia Drost spędziła rok. Była pierwszą białą dziennikarką w CNN Indonesia. Jak do tego doszło? - Chciałam wyjechać na koniec świata, poznać inną kulturę, pożyć w kraju muzułmańskim i przeżyć przygodę życia - opowiadała w Telewizji WP.

Jak przyznaje, od Azji się uzależniła i na pewno jeszcze tam wróci. By móc porozumiewać się z lokalsami poznała język indonezyjski, który uznała za łatwy ze względu na brak gramatyki.

Dziennikarka przynaje, że jako biała kobieta i Europejka wzbudzała nie lada zainteresowanie. Praktycznie przez cały czas pobytu na wyspie mieszkańcy zaczepiali ją i pytali o to, skąd pochodzi, jaką wyznaje religię i czy ma chłopaka. Często prosili też o wspólne zdjęcie.

Na miejscu najbardziej brakowało jej pór roku, chleba, przyjaciół i rodziny. A co jeszcze spotkało ją na miejscu? Dowiecie się z materiału Telewizji WP.

Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170. Telewizja Orange: kanał 35.

d3lzm79
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lzm79