Trwa ładowanie...

Prognoza pogody na 6 i 7 marca

Europa południowo-wschodnia będzie pod wpływem niżu znad Morza Czarnego.

Prognoza pogody na 6 i 7 marcaFot: sxc.hu
d2suj6h
d2suj6h

Na pozostałym obszarze kontynentu dominował będzie rozległy wyż z centrami nad Morzem Północnym i Irlandią. Polska znajdzie się na skraju tego wyżu. Z północy napłynie mroźne arktyczne powietrze - informuje IMiGW.

Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 1007 hPa i będzie rosło.

W sobotę zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Miejscami, zwłaszcza w południowej części kraju, przelotne opady śniegu. Temp. maks. od -4 st. na północnym wschodzie do 0 st. na zachodzie, nad samym morzem 2 st. Wiatr umiarkowany, przeważnie północno-wschodni.

W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie małe i umiarkowane, na południu i nad samym morzem okresami duże i tam przelotne opady śniegu. Temp. min. -10 st. na północnym wschodzie, -6 st. na Wybrzeżu, na przeważającym obszarze -8 st. Wiatr słaby i umiarkowany, północny.

d2suj6h

W niedzielę w dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Miejscami, zwłaszcza na wschodzie kraju, przelotne opady śniegu. Temp. maks. od -4 st. na wschodzie do 1 st. na zachodzie, nad samym morzem lokalnie 3 st. Wiatr umiarkowany, północno-wschodni i północny.

W Warszawie w sobotę zachmurzenie duże, przelotne opady śniegu. Temp. maks. -2 st. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże, możliwe przelotne opady śniegu. Temp. min. -8 st. Wiatr słaby, północny. W niedzielę w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, możliwe przelotne opady śniegu. Temp. maks. -3 st. Wiatr słaby, północno-zachodni.

d2suj6h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2suj6h