Trwa ładowanie...

Rollercoaster Abyssus. Nowa atrakcja w Energylandii

Polski park rozrywki reklamuje najnowszą atrakcję roku 2020. "Abyssus", główny hit strefy Aqualantis, nawiązuje do potężnego władcy mórz. Właściciel parku gwarantuje śmiałkom niezapomniane wrażania i prawdziwy dreszczyk emocji.

Share
Rollercoaster Abyssus. Nowa atrakcja w Energylandii
Źródło: Shutterstock.com
d4m9dkt

Abyssus to rollercoaster typu Double Coaster, osiągający prędkość 100 km/h. Kolejka wznosi się na wysokość 38 metrów, a długość toru wynosi aż 1,3 km. Wagon pomieści na raz 16 osób, które podczas przejażdżki doświadczą aż 5 inwersji, czyli tzw. "zwrotów".

Jak zapewnia producent, adrenalina uderza od samego początku, gdyż kolejka rozpędza się do olbrzymiej prędkości w zaledwie kilka sekund. Wrażenia mają spotęgować efekty związane z nieważkością, grawitacją i wodą.

Choć infrastruktura nowego rollercoastera zaaranżowana została w całości na wodzie, to jego twórcy zaprojektowali ją tak, by goście parku nie zostali ochlapani. Dokładna data otwarcia atrakcji nie jest jeszcze znana, jednak można się spodziewać, że zostanie udostępniona gościom w sezonie letnim.

d4m9dkt

Całodniowy bilet do parku rozrywki kupimy za 129 zł dla osoby dorosłej i za 79 zł dla osoby z ulgą szkolną bądź studencką. Na miejscu znajdują się tematyczne strefy, m.in. Bajkolandia, Strefa Familijna, Strefa Ekstremalna, Water Park, Smoczy Ogród czy wspomniany wcześniej Aqualantis.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Dzieje się w Polsce: Energylandia

d4m9dkt

Podziel się opinią

Share
d4m9dkt
d4m9dkt