Trwa ładowanie...
d604cj7

Słowacja: po raz pierwszy "Polski Weekend"

W dniach 25-27 stycznia w największym w Środkowej Europie ośrodku narciarskim Jasna na Słowacji odbędzie się „Polski Weekend”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Słowacja: po raz pierwszy "Polski Weekend"
(www.slovakia.travel)
d604cj7

W dniach 25-27 stycznia w największym w Środkowej Europie ośrodku narciarskim Jasna na Słowacji odbędzie się „Polski Weekend”.

Słowacy zapraszają na I edycję rodzinnego festiwalu, któremu towarzyszyć będą liczne atrakcje m.in. koncerty Mariki, Ewy Farny, rodzinne konkursy z nagrodami czy nauka jazdy z gwiazdami znanymi z seriali m.in. Tomaszem Karolakiem, Joanną Jabłczyńską czy Maciejem Musiałem. Styczniowy festiwal to szansa na przeżycie weekendu pełnego wrażeń dla tych wszystkich, którzy lubią fantastyczne zimowe szaleństwo, jazdę na nartach lub snowboardzie oraz doskonałe muzyczne klimaty. Każdy, kto w weekend przyjedzie do Jasnej znajdzie coś dla siebie.

*Rodzinne, śniegowe szaleństwo *„W sobotę zaplanowaliśmy liczne atrakcje, m.in. slalom rodzinny, – oraz konkurs „śniegomistrzów” podczas którego mali i duzi artyści będą rzeźbić w przygotowanych wcześniej bryłach śniegowych a wszystko to, pod czujnym okiem aktorów Maćka Musiała oraz Magdaleny Popławskiej” powiedziała Sylvia Artzowa z firmy Tatry Mouintain Resorts , która organizuje „Polski Weekend” Dla naszych najmłodszych szkółka narciarska „Maxiland” przygotowała liczne zabawy, konkursy i animacje. Rodzice, którzy będą chcieli samodzielnie poszusować na licznych trasach Chopoka będą mogli umożliwić swoim pociechom postawienie pierwszych kroków na nartach lub na snowboardzie i to pod okiem polskich gwiazd w ramach akcji „Gwiazdy uczą jeździć”. Dedykowana szkółka dla uczestników Polskiego Weekendu będzie czynna w sobotę w godzinach od 8.30 do 10:30. „Serdecznie zapraszamy dzieciaki z rodzicami” – zachęca Artzova z ośrodka w Jasnej. Gorączka sobotniej nocy w Klubie „Happy End”:

d604cj7

*Czytaj także: *

Wieczorem, każdego dnia „Polskiego Weekendu” organizatorzy zapraszają na koncerty i świetną zabawę przy oprawie muzycznej DJ-ów z Polski i Słowacji. W piątek gwiazdą wieczoru będzie Marika z zespołem Spokoarmia, która rozgrzeje do białości zmarzniętych amatorów szaleństwa takimi utworami jak „Momenty” czy „Moje serce”. W sobotni wieczór zmieniamy klimat na rockowy, a gości klubu „Happy End” do wspólnej zabawy zachęci Ewa Farna. To będzie prawdziwa „gorączka sobotniej nocy.

Łączą nas Tatry *Impreza, oprócz dawki mocnych wrażeń, będzie sprzyjać integracji Polaków i Słowaków, którzy być może za kilka lat wspólnie będą organizować Zimowe Igrzyska Olimpijskie. „Planując event staraliśmy się przygotować szereg niebanalnych konkursów i zajęć integracyjnych aby goście przyjezdni z Polski, *Słowacji, Czech *i *Ukrainy *czy innych krajów mieli zapewnioną wyśmienitą zabawę i możliwość poznania z jak najlepszej strony mnóstwa atrakcji *ośrodka narciarskiego w Jasnej czy Parku Rozrywki Tatralandia w Liptovskim Mikulaszu.” powiedział Frantisek Soltis dyrektor marketingu Tatry Mountain Resorts, która zarządza ośrodkami – „Liczymy na to, że kolejne imprezy realizowane wspólnie polsko – słowackimi siłami będą sprzyjały rozwijaniu kontaktów i przyjaźni i promocji pięknych Tatr, które nas tak pięknie łączą.”

Harmonogram oraz szczegóły programu znajdują się na: http://www.nartysłowacja.pl oraz na www.facebook.com/nartyslowacja

Ceny noclegów oraz karnetów oraz informacja o ośrodku na: www.jasna.sk; http://www.visitliptov.sk/pl/ http://www.jasna.sk/cenniki/skipassy/slovakia-super-skipass/pl/zima/

d604cj7

Podziel się opinią

Share

d604cj7

d604cj7