Trwa ładowanie...
16-11-2012 11:57

Słowacja - zima pełna wrażeń!

Jasna Tatry Niskie
Jasna Tatry Niskie, największy region narciarski z doskonałymi warunkami do uprawiana sportów zimowych na Słowacji. Oferuje po północnej i południowej stronie Chopoku niekończące się mnóstwo atrakcji, zabaw i aktywnego wypoczynku.

Słowacja - zima pełna wrażeń!
d3rq0v2
d3rq0v2

Na narciarzy czeka 31 kilometrów znakomicie utrzymanych tras zjazdowych. Pojemność przewozowa najnowocześniejszych kolejek i wyciągów wynosi niemal 21 000 osób na godzinę. Do dyspozycji narciarzy oddano również 2 km tras zjazdowych oświetlonych i dostosowanych do wieczornej jazdy na nartach.

Tatry Wysokie
W Tatrach wysokich czekają doskonałe trasy dla narciarstwa zjazdowego, biegu na nartach albo jazdy na sankach. Każdy powinien spróbować jazdy po najwyżej położonej i zarazem najdłuższej (5,5 km) nartostradzie na Słowacji. Łomnicka Przełęcz – Łomnicki Staw – Tatrzańska Łomnica. Na wysokości 2 200 metrów nad poziomem morza czekają na narciarzy niezwykłe widoki i prawdziwe górskie słońce.

Niżej położone trasy oferują z kolei możliwości dla całej rodziny, dla początkujących i zaawansowanych. Kto lubi zmiany, może wjechać nowoczesną kolejką naziemną na Hrebienok. Czeka na niego dwukilometrowa poprawiona i oświetlona trasa saneczkowa do Starego Smokowca. A komu będzie mało adrenaliny, może pójść na trasę bobslejową w Tatrzańskiej Łomnicy. Północne stoki Tatr Niskich w Liptowskiej Cieplice gwarantują jazdę na wysokim poziomie, to idealne miejsce na spokojny urlop dla rodziny.

d3rq0v2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rq0v2