Trwa ładowanie...
d109qiv
polska
09-08-2007 13:00

Striptiz w rikszy

Na kursujących w Łodzi rikszach pojawiły się reklamy klubu erotycznego, oferującego striptiz i eleganckie wnętrza z wygodnymi łożami oraz kąpiele w jacuzzi.

d109qiv
d109qiv

_ Na kursujących w Łodzi rikszach pojawiły się reklamy klubu erotycznego, oferującego striptiz i eleganckie wnętrza z wygodnymi łożami oraz kąpiele w jacuzzi, informuje \"Dziennik Łódzki. _

Do korzystania z tych atrakcji zachęcają pupy w stringach, wymalowane na burtach pojazdu. Jak prowadzi się rikszę z pośladkami na burtach? - zapytała gazeta jednego z rikszarzy. - Niestety, nie zarabiamy przez to więcej niż koledzy, których pojazdy reklamują sieć aptek i bar wegetariański, wzdycha Michał Sztajnke, który w tym roku skończył gimnazjum i dorabia w wakacje, jeżdżąc rikszą 10 godzin dziennie.

Reklamy nie sprawiły, że klienci żądają kursu do agencji towarzyskiej. - Dziennie mam od 10 do 20 kursów, ale nie miałem jeszcze klienta, który chciałby pojechać rikszą na striptiz. Kurs z Piotrkowskiej do night clubu kosztowałby 30 złotych, mówi Adam Zaręba. Dziennie zarabia od 40 do 50 zł.

(PAP)

d109qiv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d109qiv