Artykuł sponsorowany
chorwacja
16-01-2017 (11:28)

Zagreb Summer Tour 2017

Bujne, zielone parki rozciągające się poprzez całe centrum miasta, imponujące zabytkowe budynki, autentyczne życie kawiarniane Europy Środkowej, śródziemnomorska gościnność.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zagreb Summer Tour 2017
(Julien Duval)

Witamy w Zagrzebiu, zachwycającej stolicy Chorwacji!

Bogactwo kultury, w tym muzea, teatry, galerie, lokalne place targowe i zaskakująco kwitnące życie nocne. Dodajmy do tego wspaniały krajobraz kulinarny, począwszy od osobliwych barów do wykwintnych restauracji, ekscytujące wydarzenia, szeroki wybór miejsc noclegowych, słynne chorwackie wybrzeże na wyciągnięcie ręki, a także świetne zakupy i już mamy miejsce na listę obowiązkowych destynacji.

Najlepsze wydarzenia w Zagrzebiu

Wehikuł czasu Zagrzeb / 22.04. – 1.10.2017

Sanjin Kastelan
Podziel się

W Zagrzebiu można podróżować do przeszłości z różnych miejsc w mieście.

Cofnij się do przeszłości w ulicach wypełnionych z nostalgią i urokiem. Popatrz jak ożywiają stare tradycje, jak postacie historyczne w kostiumach wędrują wśród mieszkańców i turystów, a są tutaj też uliczny artysty, koncerty promenadowe oraz "kumyce" (kobiety z rynku), wszyscy z minionej epoki.

Więcej informacji: http://www.infozagreb.hr/zagreb-time-machine-570e0251b675d

Lato na promenadzie STROSS / 18.5. – 17.9.2017 , Promenada Strossmayera (Górne Miasto)

Sanjin Kastelan
Podziel się

Tutaj nastrój Paryża przyjechał do Zagrzebia. Na każdym rogu romantycznej promenadzie Strossmayer są kolonie artystyczne, muzycy, instalacje, pokazy mody i kino plenerowe. Poczujesz się tak jakbyś był w słynnym Montmartre. Nie zapominaj o Sylwester na połowę roku z fajerwerkami i ‘Wybór najpiękniejszego kundla'. Bonjour!

Więcej informacji: www.ljetonastrosu.com

CEST IS D’BEST / 31.5. – 4. 6. 2017, w różnych miejscach

Marko Vrdoljak
Podziel się

Najbardziej żywy festiwal uliczny w Chorwacji wypełnia ulice miasta z komikami, tancerzami, muzykami, żonglerami i klaunami. Mieszkańcy i turyści mogą się do nich przyłączyć - i często są przekonani! Jest to bardzo zabawne i energicznie dla wszystkich, dorosłych i dzieci.

Więcej informacji: www.cestisdbest.com

DESIGN DISTRICT ZAGREB/ 13.6.-18.6.2017

Julien Duval
Podziel się

Miłośnicy designu będą zachwyceni jak Martićeva ulica w Zagrzebiu staje się główną siedzibą tego organicznego renesansu. Tutaj można się spodziewać pop-up prezentacje, instalacje artystyczne w konkretnej przestrzeni, imprezy na dachu, ekskluzywne wycieczki architektoniczne, społecznie wartościowe koncepcje projektowe, punkty gastronomiczne, warsztaty edukacyjne oraz artystyczne, i wiele więcej!

Więcej informacji: www.designdistrict.hr

INmusic FESTIWAL / 19.6. – 21.6.2017, Jezioro Jarun

J. Bucklens
Podziel się

Największy w Chorwacji plenerowy festiwal jest na liście 50 najlepszych festiwali na świecie. Ponad 50 000 widzów rozkoszuje się dźwiękami najlepszych aktów rocka i świata miejskiego, a program tegorocznej edycji festiwalu obejmuje wiele artystów: Kings of Leon, Arcade Fire, Michael Kiwanuka, Kasabian, Public Service Broadcasting, Slaves, Flogging Molly, Darko Rundek, Kel Assouf, The Strange, Booka Shade, HAUS, St.Tropez, Danko Jones i wiele więcej!

Więcej informacji: www.inmusicfestival.com

ZAGREB ROCKFEST/ 26.-27.6.2017, SRC Šalata

Jeden z największych zespołów rockowych lat osiemdziesiątych, bardzo popularny w Chorwacji, legendarny The Cult będzie grał w Šalacie w Zagrzebiu 27 czerwca. Dzień wcześniej tam też będą grać the Prophets of Rage, House of Pain and Black Peaks.

Więcej informacji: http://www.infozagreb.hr/news/legendary-rockers-at-salata-the-cult-58b967fe32ed1

THE COURTYARDS/ 14.7.-23.7.2017, Górne Miasto

Sanjin Kastelan
Podziel się

‘Każdy dziedziniec ma swoją historię' jest hasłem tego zdumiewającego wydarzenia, które dla swoich odwiedzających otwiera drzwi niektórych z najpiękniejszych ogrodów i stoczni Górnego Miasta. W niezapomnianym przeżyciu przez 10 dni można odkrywać piękność, historię i tajemnice niektórych z najpiękniejszych pałaców i ich stoczni w samym sercu Górnego Miasta! Będzie tutaj też wiele innych niespodzianek!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/dvorista.in

WELOVESOUND ZAGREB-WEEKEND-TAKEOVER/ 02. – 04.07.2017.

Nowy festiwal plenerowy/klubowy przynosi do Zagrzebia dwudniowe wydarzenie z największymi nazwiskami w świecie muzyki elektronicznej: LOCO DICE, Timo Maas Official Page, Chris Liebing, tINI, Valentino Kanzyani, Enzo Siragusa, Archie Hamilton, Rossko, Felver, Mimi, Labud, Homeboy live, Mariano Mateljan, Pepi Jogarde, Ivan Mastermix.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/769761739866249/

NOCLEGI

Zagrzeb oferuje szeroką gamę zakwaterowania dostosowanych do każdego budżetu i do własnych preferencji, począwszy od luksusowych hoteli pięciogwiazdkowych po zakwaterowań dla turystów z ograniczonym budżetem. Niezależnie od rodzaju zakwaterowania, znajdziesz wysoką jakość usługi oraz standardu.

JAK DOJECHAĆ

Sprawdź tutaj

ZAGREB CARD

ZAGREB CARD jest twoim najlepszym towarzyszem w Zagrzebiu, gwarantuje ci bezpłatny transport publiczny i wolne wejście czyli zniżki dla więcej niż 50 różnych lokacji. Dokładne informacje oraz pełną listę dostępnych zniżek znajdziesz na: http://zagrebcard.com/

Przydatne linki:
http://www.infozagreb.hr/
http://www.lovezagreb.hr/
http://www.betherezagreb.com/

Polub WP Turystyka
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.