Trwa ładowanie...

Bałagan w samolocie. Pasażerowie przesadzają

Związek Zawodowy Personelu Pokładowego i Lotniczego opublikował zdjęcie na Twitterze, na którym widać pokład samolotu po jednym z lotów. Podłoga i siedzenia wyglądają jakby przeszedł po nich huragan, a nie ludzie.

Share
Bałagan w samolocie. Pasażerowie przesadzają
Źródło: iStock.com
d2rpna5

"Trudno uwierzyć, ale czasem tak wygląda samolot po wyjściu pasażerów" - widnieje komentarz pod postem na Twitterze.

Na zdjęciu widać śmieci pozostawione na pokładzie samolotu. Są tam podarte chusteczki higieniczne, okruchy czy folia. Z komentarzy internautów wynika, że był to samolot LOT-u. "Bydło", "powinni się wstydzić", "trudno uwierzyć", "ludzie czy małpy?" - komentują internauci.

Nie ma się co dziwić, że ZZPPiL zwrócił uwagę na ten problem w mediach społecznościowych. Jak czytamy w Krajowym rejestrze Sądowym, związek stoi na straży ochrony praw, godności i interesów ludzi pracujących na pokładach statków powietrznych przewoźników lotniczych działających na terenie Polski. Ich celem jest ochrona interesów materialnych, zdrowotnych, socjalnych i kulturalnych członków oraz ich rodzin. Zajmują się też zabezpieczeniem praw pracowniczych w zakresie wykonywanej pracy zawodowej, wynagrodzeniami, warunkami socjalno-bytowymi oraz bezpieczeństwami latania i higieny pracy.

Nam pozostaje tylko mieć nadzieję, że personel pokładowy będzie trafiać na takich pasażerów jak najrzadziej.

d2rpna5

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Zatopiony wrak samolotu

d2rpna5

Podziel się opinią

Share
d2rpna5
d2rpna5