Trwa ładowanie...

Bilety łączone w Ryanairze już dostępne

Wygląda na to, że Ryanair spełnia obietnice. Na początku kwietnia irlandzki przewoźnik poinformował, że zamierza wprowadzić do sprzedaży bilety łączone. I choć miało to nastąpić już w połowie kwietnia, to z opóźnieniem, ale obietnicę spełnił.

Bilety łączone w Ryanairze już dostępneŹródło: Shutterstock.com
d33s6ta
d33s6ta

O tej usłudze klienci Ryanaira marzyli od lat. Niemałym problemem jest bowiem kupowanie biletów w osobnych transakcjach. Czasem ceny zmieniają się w trakcie lub bilety zwyczajnie zostają wykupione przez innego pasażera. Pasażer ponosi też ryzyko w przypadku opóźnienia lotu i niezdążenia na kolejny. Do tego, jeżeli podróżny leci z bagażem rejestrowanym, musi go każdorazowo odebrać i ponownie nadać, a czasem również przejść kontrolę paszportową lub bezpieczeństwa. *Nareszcie się to zmieni. *

Ryanair
Źródło: Ryanair

Na stronie przewoźnika można zobaczyć, że na razie dostępne są loty łączone przez lotnisko Rzym Fiumicino. Gdy na takie trafimy pojawia sie informacja o przesiadce. W przypadku innych lotów połączenie opatrzone jest informacją "lot bezpośredni".

Jak na początku kwietnia zapewniał przewoźnik, siatka połączeń przesiadkowych będzie dużo szersza, a z czasem bilety łączone będzie można także zarezerwować na trasach innych przewoźników. Czekamy na aktualny komentarz w tej sprawie.

d33s6ta
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33s6ta