Trwa ładowanie...
d40zhjv

„Eksploracja” Pałkiewicza

„Eksploracja” Jacka Pałkiewicza to starannie przygotowany album ze zdjęciami z jego podróży z całego świata. Znakomity eksplorator i odkrywca zabiera nas ze sobą do najdalszych zakątków, ukazując z pasją piękno i specyfikę różnych rejonów ziemi, które odwiedzał i podziwiał.

d40zhjv
d40zhjv

|

d40zhjv

Jacek Pałkiewicz, reporter, odkrywca, poświęcił kilkadziesiąt lat swojego życia jednej pasji: podróżowaniu. To, co robi, to nie tylko dobre rzemiosło, ale pasja, misja oraz styl życia. Czuje się Europejczykiem, mieszka we Włoszech, chociaż często spotkać go można na warszawskim Żoliborzu. Przez długie lata związany był z dziennikiem \"Corriere della Sera\", pisze dla \"Newsweek Polska\" oraz dla najpoczytniejszych magazynów europejskich. Czytelnicy są uwiedzeni jego stylem pisania, który odpowiada sposobowi chodzenia. Jest lekki i energiczny. To, co opowiada, stanowi tylko część jego doświadczeń, a mimo to robi niezwykłe wrażenie.
Odkrywca źródła Amazonki, prekursor surwiwalu, weteran pustyni i dżungli, kierował licznymi wyprawami w odległych zakątkach świata. We Włoszech nazywają go \"Trzecim Polakiem\" (po Janie Pawle II i Zibi Bońku), w
Rosji jego popiersie stoi w muzeum, obok Gagarina i Heyerdahla. Ten ostatni wprowadził go do superelitarnego klubu podróżników Royal Geographical Society w Londynie.

d40zhjv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40zhjv