Trwa ładowanie...

Lotnisko Sewilla. Jak dotrzeć do centrum miasta?

Sewilla jest malowniczym miastem na południu Hiszpania. To stolica Andaluzji i lubiane przez turystów miejsce do spędzania wakacji. Jak dotrzeć z lotniska do centrum miasta?

Lotnisko Sewilla. Jak dotrzeć do centrum miasta?Źródło: Pixabay.com
d490gyq
d490gyq

Lotnisko Sewilla jest oddalone od centrum o 10 km. Co prawda port lotniczy ma status międzynarodowego, ale obsługuje głównie loty krajowe. Organizując transfer z Lotniska Sewilla do centrum, możemy wybierać w zasadzie spośród dwóch opcji: autobusu albo taksówki. Lotnisko jest jednak dobrze skomunikowane z miastem siecią dróg i autostradą, dzięki czemu transfer z Lotniska Sewilla do centrum nie jest uciążliwy.

Transfer z Lotniska Sewilla do centrum – autobus

Transfer z Lotniska Sewilla do centrum zapewnia autobus miejski – line EA. Trasa przejazdu uwzględnia stację AVE. Postój autokaru znajduje się na zewnątrz terminalu Lotniska w Sewilli. Bilet można kupić bezpośrednio u kierowcy. Przejazd w jedną stronę kosztuje 4 EUR, a jeśli zdecydujemy się od razu na zakup biletu powrotnego, zapłacimy 6 EUR. Transfer z Lotniska Sewilla do centrum trwa ok. 30 min.

Transfer z Lotniska Sewilla do centrum – taksówka

Taksówka to zdecydowanie szybszy i bardziej komfortowy sposób na transfer z Lotniska Sewilla do centrum i w drugą stronę. Podróż zajmuje ok. 30 min w zależności od natężenia ruchu ulicznego. Koszt takiego przejazdu to ok. 20–25 EUR.

d490gyq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d490gyq