Trwa ładowanie...

Nowe kierunki z Modlina na wakacje

Do letniej siatki połączeń z Modlina dołączyły atrakcyjne kierunki urlopowe: Cagliari, Faro oraz Neapol, do zimowej dołączą zaś Baden-Baden, Ejlat, Memmingen, Sewilla oraz Wenecja. W 2017 r. lotnisko Warszawa - Modlin planuje obsłużyć prawie 3 mln pasażerów i obsłuży pasażerów podróżujących w ponad 50 kierunkach.

Nowe kierunki z Modlina na wakacjeŹródło: Shutterstock.com
d6i5j00

Informując o rekordowych wynikach sprzedaży oferty letniej oraz zimowej, Ryanair przypomniał o 3 nowych trasach na lato do Włoch i Portugalii, a także zapowiedział 5 nowych na zimę - do Niemiec, Izraela, Hiszpanii i Włoch. Bilety na loty od lipca do października są dostępne w sprzedaży nawet od 39 zł. Rezerwacji w promocyjnych cenach można dokonać do poniedziałku 26 czerwca do północy.

- Cieszymy się z rekordowych wyników sprzedaży w Modlinie, zarówno oferty letniej, jak i zimowej. W naszej siatce połączeń jest ponad 50 kierunków, w tym nowości jak Cagliari, Faro, Neapol, Baden-Baden, Ejlta, Memmingen, Sewilla czy Wenecja. Łącznie na lotnisku Warszawa Modlin Ryanair obsłuży 2,9 mln pasażerów i przyczyni się do utworzenia 2,1 tys. miejsc pracy - mówi Olga Pawlonka, sales & marketing manager Ryanair.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com, fot: Rsphotograph

W 2017 r. pasażerowie mazowieckiego portu będą mogli latać m.in. do wszystkich głównych miejsc, gdzie Polacy znajdują zatrudnienie (Londyn, Bruksela, Dublin - najpopularniejsze), a także do miast odwiedzanych przez turystów czy pielgrzymów (m.in. Rzym, Wenecja, Sewilla, Barcelona). Co roku siatka połączeń powiększa się systematycznie. W 2016 było ich 44, a rok wcześniej – 36. Dlatego zarząd lotniska planuje dalszy jego rozwój, w tym rozbudowę, co ma umożliwić odprawę jeszcze większej ilości pasażerów.

d6i5j00

- Mamy nadzieję, że plany rozbudowy portu już niedługo wejdą w życie. Już teraz nasze lotnisko jest jednym z największych w Polsce pod względem liczby pasażerów, a każdego roku nasz przewoźnik otwiera kolejne połączenia i wzbogaca naszą ofertę dla podróżnych. Nowe hale pozwolą obsłużyć prognozowany wzmożony ruch pasażerski z lotniska, ale także zapewnią większy komfort pasażerom. W nowych halach będzie też więcej interesujących miejsc dla oczekujących pasażerów z rodzinami – zapewnia Leszek Chorzewski, p.o. prezesa zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa/Modlin.

ryanair, kradzież, hakerzy flickr.com
ryanair, kradzież, hakerzy Źródło: flickr.com
d6i5j00
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6i5j00