WP Turystyka

  
Polecane
Tematy

Nowe połączenia z Polski

Świetne wieści dla wszystkich fanów podróży. Ryanair ogłosił uruchomienie nowych tras. Z największych polskich lotnisk polecimy do Izraela. Z Krakowa na główne lotnisko w Barcelonie, a z Katowic do Aten.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
tel awiw, izrael, morze śródziemne
tel awiw, izrael, morze śródziemne (Fotolia, Fot: Rafael Ben-Ari)

31 stycznia Ryanair ogłosił uruchomienie połączenia z Katowic do Aten. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 6 lutego. Jednak prawdziwą rewolucję przewoźnik ogłosił 1 lutego. Irlandzka linia uruchamia 6 tras z Polski do Izraela na zimę 2017/2018. Samoloty będą latać 2 razy w tygodniu.

Z podwarszawskiego Modlina polecimy do Ejlatu. Do tego kurortu nad Morzem Czerwonym dolecimy także z Gdańska. Z Krakowa tanio dostaniemy się do Tel Avivu. Poznań zyskał aż dwa połączenia. I do Ejlatu, i do Tel Avivu. Z Wrocławia dolecimy do tego drugiego miasta.

- Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych zmian - nowe trasy, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny – mówi Olga Pawlonka z Ryanaira.
Z okazji uruchomienia nowych połączeń przewoźnik udostępnia bilety na marzec, w cenie od 39 zł na wybrane kierunki.

Na izraelskie lotniska lata już inny tani przewoźnik – Wizz Air. Węgierska linia obsługuje połączenia z Katowic i Warszawy (**Lotnisko Chopina**) do Tel Avivu oraz ze stolicy do Ejlatu. Jeśli dobrze poszukamy bilety w obie strony znajdziemy nawet za 300 zł!

308 za bilety w wybranym terminie. Cena nie zawiera bagażu rejestrowanego WP.PL
Podziel się

– Tel Aviv jest najważniejszą metropolią w tamtym regionie świata. To kierunek ważny dla biznesu, a także niezwykle atrakcyjny pod względem turystycznym – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław.

To już trzeci nowy kierunek z Wrocławia ogłoszony przez irlandzkiego przewoźnika na ten rok. Wiosną ruszą połączenia do Lizbony i na Majorkę. Czwartą nowością z Wrocławia będzie Lwów. Ten kierunek uruchamiają linie Wizz Air, również od wiosny 2017.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.