Trwa ładowanie...
d9qws9q

Sylwester w polskich górach. Najlepsze oferty

Co robić w Sylwestra? Polskie góry są szczególnie kuszącym rozwiązaniem. Tygodniowy wypoczynek z dwoma posiłkami dziennie znajdziemy nawet poniżej 900 zł od osoby. To ostatni moment, żeby znaleźć świetną ofertę jeszcze na tegoroczny wyjazd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Tygodniowy wypad w góry na Sylwestra to niezapomniane wspomnienia
Tygodniowy wypad w góry na Sylwestra to niezapomniane wspomnienia (Shutterstock.com)
d9qws9q

Najtańszy Sylwester – Beskid Sądecki i Śląski zapraszają

Oferty sylwestrowe w Polsce nie należą do najtańszych. Najbardziej cenią się najatrakcyjniejsze i najpopularniejsze lokalizacje typu Zakopane, a spośród bazy noclegowej również hotele powyżej 4 gwiazdek. Jeśli chcemy nieco oszczędzić, stawiajmy na ośrodki wypoczynkowe, domy wczasowe, prywatne pensjonaty czy schroniska. Ale w końcu Sylwester jest raz w roku, więc na szampańską zabawę warto wydać więcej i świetnie spędzić czas podczas całego tygodniowego wyjazdu.

    Shutterstock.com
(Shutterstock.com, Fot: ffolas)

Beskidy to malowniczy zakątek, w którym znajdziemy sporo pięknych miejsc z niezłymi cenami na Sylwestra. W takich miejscowościach jak Piwniczna Zdrój czy Wisła wybór atrakcyjnych ofert na koniec roku jest całkiem spory. Za tygodniowy pobyt w Beskidzie Sądeckim w świetnej lokalizacji z bufetem śniadaniowym oraz obiadokolacjami (z dojazdem własnym) zapłacimy 880 zł od osoby. Sylwester last minute w dobrych warunkach nie będzie tańszy.

Sylwester w Sudetach

Z ciekawszych ofert sylwestrowych w polskich górach warto wyróżnić także pobyty w Sudetach. Ten łańcuch górski znajdziemy w w południowo-zachodniej części kraju, a także na terytorium Czech. Jednym z ciekawszych miejsc w tym regionie turystycznym jest tutaj Kotlina Kłodzka, chętnie odwiedzana przez przyjezdnych. Kraina geograficzna pozostaje swoistą białą plamą na mapie naszego kraju, przeciętny turysta traktuje ją jako nieznaną i nieoswojoną. Samodzielne oswajanie Kotliny Kłodzkiej można rozpocząć właśnie w tegorocznego Sylwestra.

Polanica-Zdrój Wikimedia Commons CC BY
Polanica-Zdrój (Wikimedia Commons CC BY, Fot: kroszk@)

Większość ofert na Sylwestra napotkamy w urokliwych miejscowościach, takich jak Polanica Zdrój. W cenie tygodniowego pobytu pod koniec tego roku otrzymamy dwa posiłki dziennie, a dojazd należy sobie zapewnić we własnym zakresie. Dzięki temu również na miejscu mamy łatwiejszy dostęp do wszystkich okolicznych atrakcji i nie jesteśmy ograniczeni oczekiwaniem na transport.

Ceny są aktualne na dzień publikacji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d9qws9q

Podziel się opinią

Share
d9qws9q
d9qws9q