Qaqwqwrqw

Sylwester w polskich górach. Najlepsze oferty

Co robić w Sylwestra? Polskie góry są szczególnie kuszącym rozwiązaniem. Tygodniowy wypoczynek z dwoma posiłkami dziennie znajdziemy nawet poniżej 900 zł od osoby. To ostatni moment, żeby znaleźć świetną ofertę jeszcze na tegoroczny wyjazd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tygodniowy wypad w góry na Sylwestra to niezapomniane wspomnienia
Tygodniowy wypad w góry na Sylwestra to niezapomniane wspomnienia (Shutterstock.com)
Qaqwqwrqw

Najtańszy Sylwester – Beskid Sądecki i Śląski zapraszają

Oferty sylwestrowe w Polsce nie należą do najtańszych. Najbardziej cenią się najatrakcyjniejsze i najpopularniejsze lokalizacje typu Zakopane, a spośród bazy noclegowej również hotele powyżej 4 gwiazdek. Jeśli chcemy nieco oszczędzić, stawiajmy na ośrodki wypoczynkowe, domy wczasowe, prywatne pensjonaty czy schroniska. Ale w końcu Sylwester jest raz w roku, więc na szampańską zabawę warto wydać więcej i świetnie spędzić czas podczas całego tygodniowego wyjazdu.

Qaqwqwrqw
Shutterstock.com
Podziel się

Beskidy to malowniczy zakątek, w którym znajdziemy sporo pięknych miejsc z niezłymi cenami na Sylwestra. W takich miejscowościach jak Piwniczna Zdrój czy Wisła wybór atrakcyjnych ofert na koniec roku jest całkiem spory. Za tygodniowy pobyt w Beskidzie Sądeckim w świetnej lokalizacji z bufetem śniadaniowym oraz obiadokolacjami (z dojazdem własnym) zapłacimy 880 zł od osoby. Sylwester last minute w dobrych warunkach nie będzie tańszy.

Sylwester w Sudetach

Qaqwqwrqw

Z ciekawszych ofert sylwestrowych w polskich górach warto wyróżnić także pobyty w Sudetach. Ten łańcuch górski znajdziemy w w południowo-zachodniej części kraju, a także na terytorium Czech. Jednym z ciekawszych miejsc w tym regionie turystycznym jest tutaj Kotlina Kłodzka, chętnie odwiedzana przez przyjezdnych. Kraina geograficzna pozostaje swoistą białą plamą na mapie naszego kraju, przeciętny turysta traktuje ją jako nieznaną i nieoswojoną. Samodzielne oswajanie Kotliny Kłodzkiej można rozpocząć właśnie w tegorocznego Sylwestra.

Polanica-Zdrój Wikimedia Commons CC BY
Podziel się

Większość ofert na Sylwestra napotkamy w urokliwych miejscowościach, takich jak Polanica Zdrój. W cenie tygodniowego pobytu pod koniec tego roku otrzymamy dwa posiłki dziennie, a dojazd należy sobie zapewnić we własnym zakresie. Dzięki temu również na miejscu mamy łatwiejszy dostęp do wszystkich okolicznych atrakcji i nie jesteśmy ograniczeni oczekiwaniem na transport.

Qaqwqwrqw

Ceny są aktualne na dzień publikacji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Turystyka
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw