Trwa ładowanie...

Zagraniczne obozy i kolonie – dokąd jechać?

Wśród tegorocznych propozycji na spędzenie wakacji dla młodzieży jak co roku znalazły się zagraniczne obozy rekreacyjne, językowe i hobbystyczne. Wśród najpopularniejszych kierunków znalazły się Grecja, Turcja, Hiszpania i Bułgaria - wynika z danych portalu Wakacje.pl

Share
Zagraniczne obozy i kolonie – dokąd jechać?Źródło: © Gennadiy Poznyakov - Fotolia.com
d2qrhlu

Grecja
Obozy młodzieżowe w Grecjiłączą w sobie plażowanie nad Morzem Egejskim, zajęcia rekreacyjne i wycieczki fakultatywne ze zwiedzaniem. Pakiety przewidują m.in. zwiedzanie Aten, Meteorów, Skiathos, poznawanie topografii greckich kurortów.
Biura podróży oferują też obozy językowe z praktyczną nauką języka angielskiego. Tych, którzy chcą poznać greckie wakacje od kuchni, zainteresuje propozycja obozu kulinarnego. Pod okiem greckich kucharzy można przygotować śródziemnomorskie specjały.
Cena: od 1145 zł, autokarem.

Turcja
Obóz w Turcjito okazja do relaksu nad lazurowymi wodami Morza Egejskiego i poznania orientalnych kultury. Program przewiduje plażowanie, rekreację oraz zwiedzanie m.in. Efezu, meczetów i słynnych tureckich bazarów. Uczestnicy obozów w Turcji poznają smaki orientalnej kuchni, odwiedzą tureckie łaźnie i spędzą czas na rozrywce przy energetyzującej tureckiej muzyce.
Cena od 2199 zł autokarem, od 2999 zł samolotem.

Hiszpania *
*
Hiszpania
kusi młodych ludzi nie tylko pięknymi plażami i słońcem, ale też ciekawą ofertą obozów tematycznych. Do wyboru m.in. obozy językowe z angielskim i hiszpańskim w niewielkich grupach, kursy nurkowania czy wyjazdy dla amatorów siatkówki plażowej.

d2qrhlu

Wyjazd na obóz do Hiszpanii *może sprzyjać też rozwijaniu pasji – biura podróży proponują m.in. plener fotograficzny, aktorski czy gitarowy.
Taki wyjazd to też szansa na poznanie *
Barcelony
, *Madrytu *i zabawę w parkach rozrywki (aquaparki, parki linowe etc.).
Cena od 1324 zł autokarem, od 1610 zł z dojazdem własnym.

Bułgaria
Dla tych, którzy widzieli już plaże Hiszpanii *czy *Grecji *albo chcą odkryć coś nowego, doskonałą propozycją będą Złote Piaski *Bułgarii. Zajęcia rekreacyjne i zwiedzanie z bałkańską nutą w tle to pomysł na udany wypoczynek. W Bułgarii na obozowiczów czekają kąpiele wodne, dyskoteki, a nawet tańce na węglach. To też okazja do zobaczenia uroczego Przylądku Kaliakra, Delfinarium *w *Warnie *czy włączonego na listę UNESCO malowniczego miasteczka *Neseber.
Od 1245 zł autokarem, od 2095 zł samolotem.

Malta
Maltaspodoba się miłośnikom plażowania i sportów wodnych. Na obozie młodzieżowym nie powinno zabraknąć nurkowania i okazji do zasmakowania śródziemnomorskiej energii, której pełno w tym wyspiarskim kraju. *Malta *tętni życiem, zabawą i śmiechem – programy obozów młodzieżowych przewidują m.in. tańce, zajęcia sportów wodnych i zwiedzanie najciekawszych miejsc Valetty. W ofercie biur podróży można znaleźć też obozy językowe z podziałem na grupy wiekowe.
Cena od 1599 zł, samolotem.

Anglia *
Nauka angielskiego na obozie językowym w *
Anglii
może przynieść zaskakujące rezultaty. Uczestnicy obozów mają okazję osłuchania się z „żywym” językiem, sami też posługują się językiem angielskim podczas zajęć zorganizowanych. Ta niecodzienna forma nauki połączonej z rozrywką i zwiedzaniem oraz zakwaterowaniem u angielskiej rodziny może będzie doskonałym uzupełnieniem kursów całorocznych.
Cena od 6299 zł, samolotem.

d2qrhlu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qrhlu
d2qrhlu