Trwa ładowanie...
26-10-2011 15:37

ACTV - zegarek fitness od Motoroli

Po raz pierwszy usłyszeliśmy o ACTV kilka miesięcy temu, jednak dopiero teraz Motorola pochwaliła się nim przed całym światem.

ACTV - zegarek fitness od MotoroliŹródło: Stuff/materiały prasowe
d37p3cn
d37p3cn

W końcu wiemy coś więcej na temat tego tajemniczego urządzenia niż to, że będzie to “osobisty trener i odtwarzacz w jednym”. ACTV przypniesz do ramienia lub nadgarstka, będziesz mógł jednocześnie kontrolować stan swojej kondycji i słuchać ulubionych kanałów radiowych. Odtwarzacz rozpozna utwory, przy których najbardziej przykładasz się do ćwiczeń i ułoży je tak, aby trening był jak najbardziej efektywny.

Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS prześledzisz przebytą trasę. Dane dotyczące treningu zgromadzisz za pośrednictwem motoactv.com lub aplikacji na Androida. Możesz również rozmawiać nie przerywając treningu - ACTV współpracuje z zestawami słuchawkowymi Bluetooth.

Urządzenie trafi do sklepów w dwóch wersjach - 8 GB za 250 $ oraz 16 GB za 300 $. ACTV będzie dostępny na rynku amerykańskim od 6 listopada. Do Europy trafi dopiero w przyszłym roku – nie licząc Wielkiej Brytanii, gdzie nowa Moto ma zadebiutować jeszcze przed Gwiazdką.

d37p3cn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37p3cn