Trwa ładowanie...
aktywnie

Biuro podróży z Warszawy podbija Alpy

SnowShow istnieje już kilkanaście lat. Bardzo prężnie się rozwijamy, aby umożliwić naszym klientom uczestniczenie w najlepszych wyjazdach narciarsko-snowboardowych w Alpy. Oferujemy kierunki takie jak Francja, Włochy, Austria oraz Szwajcaria. Wyjazdy są bardzo różnorodne. Zarówno początkujący jak
i zaawansowany rider będzie jak najbardziej usatysfakcjonowany.

Share
Biuro podróży z Warszawy podbija Alpy
Źródło: Mat. prasowe
djvqjd1

Na naszych wyjazdach łączymy ciężką pracę z pasją. Wkładamy całe serce, aby sprostać wymaganiom naszych uczestników. Pomysły, opinie i uśmiechy na twarzach napędzają nas do dalszego działania i podnoszenia poprzeczki.

Z roku na rok uczestników przybywa, dlatego staramy się być innowacyjni i wprowadzać nowości w ofercie wyjazdowej. Każdy wyjazd jest dokładnie zaplanowany, aby dostarczać niezapomnianych wrażeń. Zapewniamy doskonałą zabawę i mnóstwo atrakcji. Na pewno nie zabraknie Silent Disco, Biby na stoku z losowaniem nagród oraz warsztatów kulinarnych. W zeszłym sezonie gotowali z nami David Gaboriaud oraz Jaja w Kuchni. Przepisy z wyjazdów odtwarzane są w kuchni po dzisiejszy dzień.

djvqjd1

Kadra SnowShow to ludzie z zajawką, którzy czerpią przyjemność z przebywania wysoko w górach. Zawsze można na nich liczyć, zawsze pomogą i doradzą. Pracują u nas piloci z kilkuletnim doświadczeniem, którzy w Alpach czują się jak w domu. Wielokrotnie spotkaliśmy się z uczestnikami – weteranami, którzy zaufali nam i jeżdżą na wyjazdy od kilku lat. Dlatego tak istotne są zmiany i innowacyjność, aby dostarczać Wam nieznanego. Uczestnikami są zarówno studenci, dla których organizujemy typowe wyjazdy studenckie, ale również plusy oraz oldschool’e czy nawet rodziny (SnowShow FAMILY). Osoby w każdym wieku znajdą coś dla siebie w naszym planie wyjazdowym oraz przede wszystkim na stoku.

Oprócz wyjazdów typowo rozrywkowych mamy również z profilem freestyle oraz freeeride. Wielokrotnie w naszych wyjazdach uczestniczyli riderzy tacy jak Wojtek "Gniazdo"’ Pawlusiak czy nasz rider Kuba Wolak. Osoby, którym zależy na podnoszeniu swoich umiejętności w tej dziedzinie jak najbardziej powinny wykorzystać szansę na szkolenie się pod okiem zawodowców. Raz do roku organizujemy również Helicamp. Jeżeli uwielbiacie adrenalinę to na pewno coś dla Was. Drop z helikoptera u podnóża Mont Blanc, płynięcie w świeżym puchu i prawdziwy freeride? Zapewniamy, że wrażenia są nie do opisania.

Zdecydowanie naszym największym wydarzeniem jest SnowShow Music Fest. Nadchodząca edycja 2020 odbędzie się w La Rosiere. Event, na którym rok w rok występują czołowi polscy artyści. Pojawili się u Nas m.in.: Dawid Podsiadło, Brodka, Otsochodzi, Modestep, Nosowska, Sokół, Tede, Ørganek, O.S.T.R., T-Love czy Łąki Łan. Pierwszy artysta w Line-up’ie 2020 został ogłoszony stosunkowo niedawno, na scenie zagości PRO8L3M i Mery Spolsky! A to dopiero początek.

Mat. prasowe
Źródło: Mat. prasowe

SnowShow działa z pasją i pełnym zaangażowaniem, aby dostarczyć Wam jak najwięcej wrażeń. Hasło #AlpyLudzieMuzyka jest powszechnie znane i kojarzone z naszymi wyjazdami. Jeżeli zastanawiacie się nad wyjazdem koniecznie sprawdźcie naszą ofertę. Specjalnie dla Was staramy się rozwijać w zawrotnym tempie. Niedawno dodane zostały nowe wyjazdy do Włoch oraz Austrii.

Mat. prasowe
Źródło: Mat. prasowe

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

djvqjd1

Podziel się opinią

Share
djvqjd1
djvqjd1