Trwa ładowanie...
12-02-2013 15:05

Cookoo - zegarek przyszłości

Zegarek COOKOO korzysta z technologii Bluetooth 4.0 LE, dzięki czemu umożliwia bezprzewodową obsługę wybranych funkcji smartfonów, tabletów i odtwarzaczy.

Cookoo - zegarek przyszłościŹródło: www.geektoys.pl
d40g8gu
d40g8gu

Zegarek jest kompatybilny z iPhone 5, iPhone 4S, iPad (3 i 4 generacji). Po zainstalowaniu dostępnej bezpłatnie w App Store aplikacji *COOKOO *użytkownik może wybrać, które powiadomienia chce otrzymywać oraz jak będą one sygnalizowane – wibracjami czy dyskretnym dźwiękiem. Zegarek może wyświetlać powiadomienia o:

  1. połączeniach przychodzących
  2. połączeniach nieodebranych
  3. wiadomościach z Facebook’a
  4. przypomnieniach z kalendarza
  5. niskim poziomie baterii
  6. utracie zasięgu

*COOKOO *został dodatkowo wyposażony w przycisk, który umożliwia znalezienie telefonu, zdalne zrobienie zdjęcia, zameldowanie się na Facebooku lub oznaczenie swojej lokalizacji na mapie.

*COOKOO *nie wymaga ładowania, jest odporny na zarysowania oraz wodę – do 5ATM. Zegarek jest dostępny w dwóch kolorach – białym i czarnym.

d40g8gu

Aplikacja COOKOO jest wciąż rozwijana i już wkrótce będą dostępne nowe urządzenia, z którymi zegarek będzie kompatybilny, a także nowe funkcje – np. sterowanie odtwarzaniem muzyki, budzik, stoper. Powiadomienia o otrzymanych e-mailach oraz wiadomościach sms będą dostępne po wprowadzeniu tych funkcji w nowej wersji iOS.

Zegarek COOKOO jest już dostępny w większości sklepów w całym kraju. Sugerowana cena detaliczna wynosi 399 zł.

Oficjalne wydanie internetowe: http://www.geektoys.pl

d40g8gu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40g8gu