Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Dosłownie wszystko latało w powietrzu. Niebezpieczne "namiotowe tornado" na niemieckim festiwalu

Wyglądało imponująco, ale mogło być naprawdę niebezpieczne. To już kolejne w ostatnim czasie zjawisko, które poderwało niebezpieczne przedmioty i sprawiło, że wirowały w powietrzu. Tym razem były to namioty i parasole na niemieckim festiwalu w Weeze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na wideo widać jak wiatr porywa coraz więcej namiotów
Na wideo widać jak wiatr porywa coraz więcej namiotów (facebook.com/ LADbible)

Nie tak dawno, bo dwa tygodnie temu pisaliśmy o niebezpiecznym "parasolnado”, które wystąpiło u wybrzeży Minorki. Gwałtowny wir powietrzny poderwał dziesiątki plażowych parasoli i sprawił, że krążyły nad głowami przerażonych plażowiczów. Przypadkowy turysta nagrał to niecodzienne zdarzenie i umieścił w mediach społecznościowych.

Dzisiaj do internetu trafiło podobne wideo, tylko, że w akcji znalazły się nie tylko parasole ale i…namioty. Wideo zostało nagrane przez uczestnika festiwalu * Parookaville* w miejscowości Weeze w Niemczech. Turysta podpisał wideo hasłem "kiedy festiwal dosłownie cię porywa”. Na nagraniu można zobaczyć jak silny wir powietrzny z łatwością podrywa z ziemi dziesiątki namiotów i parasoli, które niebezpiecznie "tańczą" wysoko nad głowami ludzi.

Właściciele namiotów najprawdopodobniej znajdowali się poza campingiem, bo na nagraniu widać zaledwie trzy osoby. Nie ulega jednak wątpliwości, że po powrocie do strefy noclegowej będą mieli spory kłopot z ustaleniem kto, gdzie śpi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz też: Tam, gdzie spotykają się tornada…

Podziel się opinią

Share
Slot