Trwa ładowanie...
d491k0m

#dziejesienazywo: nieuczciwi mechanicy, inteligentne domy i podróże z dziećmi

W dzisiejszym programie zastanowimy się jak rozpoznać uczciwego mechanika samochodowego i jak nie dać się oszukać temu nieuczciwemu? Powiemy też, czym jest inteligentny dom, czyli jak technologia może ułatwić nam codzienność. A na koniec zapytamy praktyków o porady dotyczące podróży z dziećmi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
#dziejesienazywo: nieuczciwi mechanicy, inteligentne domy i podróże z dziećmi
(Pavel_L_Photo_and_Video_Shutterstock)
d491k0m

Czy rzeczywiście oszukują, naciągają i kradną? Mechanicy samochodowi nie mają dobrej opinii wśród wielu klientów. Jak rozpoznać uczciwego fachowca i jak nie dać się temu nieuczciwemu? O radę zapytamy mec. Mariusza Stelmaszczyka, adwokata i Dorotę Wittek, właścicielkę serwisu samochodowego z Warszawy.

Domowe spa programowane telefonem, muzyka pod prysznicem i systemy zarządzające praktycznie wszystkimi urządzeniami - jak działa inteligentny dom? Pokażemy najnowsze rozwiązania dla kuchni i łazienki, a także porozmawiamy o tym, jak najnowsze osiągnięcia techniki mogą ułatwić nam życie.

W podróż z dziećmi - łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Jak się przygotować i dokąd pojechać, żeby wrócić wypoczętym, a nie jeszcze bardziej umęczonym? O tym dziś w #dziejesienazywo opowiedzą Anna i Krzysztof Kobusowie, którzy na blogu malypodroznik.pl opisują swoje rodzinne wojaże.

d491k0m

Podziel się opinią

Share

d491k0m

d491k0m