Trwa ładowanie...
11-10-2011 14:33

Dzięki temu uwolnisz się od korków

Nowe nawigacje ułatwiają dostęp do usług LIVE i pomagają kierowcom uwolnić się od korków.

Dzięki temu uwolnisz się od korkówŹródło: www.nowinki.net
d7en0gt
d7en0gt

TomTom zwiększa dostępność urządzeń z serii LIVE wprowadzając do Polski nową serię TomTom GO LIVE 800. Nowa, stylowa nawigacja poszerza portfolio serii GO LIVE, co oznacza że usługi te, w tym flagowa funkcja HD Traffic, są dostępne przez rok użytkowania za darmo.

Wprowadzając serię TomTom GO LIVE 800, TomTom całkowicie odświeża swoje portfolio prezentując dwie linie produktowe: dla kierowców korzystających z podstawowych i wygodnych nawigacji przeznaczona jest seria urządzeń Start i VIA. A dla kierowców, którzy chcą czerpać korzyści z aktualnych informacji o korkach, TomTom oferuje serie GO LIVE, która zapewnia stały dostęp do tego typu danych.

Wszystkie urządzenia z serii GO LIVE 800 zawierają roczny darmowy pakiet wiodących na rynku usług LIVE. Flagową usługą jest HD Traffic, która dostarcza aktualnych i dokładnych informacji o korkach co dwie minuty – jest to nawet o siedem razy częściej niż w przypadku pozostałych urządzeń dostępnych na rynku. Co więcej, HD Traffic obejmuje największą sieć dróg w największej liczbie krajów – w porównaniu ze wszystkim firmami, oferującymi podobne usługi. Dzięki tej usłudze, kierowca jest informowany o wypadkach na trasie, długości i przyczynie opóźnienia, udostępniany jest także dokładny czas podróży i dotarcia do celu oraz ewentualne propozycje alternatywnych tras.

d7en0gt

W ramach usług LIVE, użytkownik ma dostęp do bazy fotoradarów, zarówno tych stacjonarnych, jak i ruchomych. Dodatkowa lokalna wyszukiwarka umożliwi szybkie znalezienie sklepów i punktów usługowych w okolicy. Co więcej QuickGPSfix sprawia, że nawigacja włącza się błyskawicznie. Usługi LIVE to również aktualne informacje o pogodzie oraz prognoza na kolejne 5 dni.

Kierowcy mogą również wprowadzać adresy poprzez komendy głosowe oraz korzystać z nawigacji jako zestawu głośnomówiącego dzięki połączeniu telefonu z nawigacją poprzez Bluetooth™. Dzięki tym funkcjom kierowca może prowadzić samochód bezpiecznie i w pełni koncentrować się na prowadzeniu samochodu.

Oba urządzenia serii GO LIVE 800 to świetnie zaprojektowane modele, które charakteryzują się dobrym wzornictwem oraz ciekawymi funkcjami. Inteligentny czujnik orientacji powoduje, że urządzenie które jest w pełni zintegrowane z systemem mocowania może zostać umieszczone na desce rozdzielczej w pozycji pionowej a ekran zostanie automatycznie obrócony o 180 stopni w prawą stronę.

Tak jak we wszystkich seriach, w serii GO LIVE 800 oferowane urządzenia są wyposażone w duże ekrany, aby obraz był jeszcze bardziej czytelny. Kierowcy mogą wybrać pomiędzy modelem GO LIVE 820 wyposażonym w 4,3 calowy ekran, a modelem GO LIVE 825 z większym 5 calowym wyświetlaczem.

Sugerowane ceny:
TomTom GO 820 LIVE Europa kosztuje 899 złotych
TomTom GO 825 LIVE Europa kosztuje 999 złotych

Oficjalne wydanie internetowe: www.nowinki.net

d7en0gt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7en0gt