Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Francja - Natalia Nykiel, O.S.T.R i Grubson na SnowShow Music Fest 2016

Od 11 do 20 marca 2016 we francuskim regionie Les Sybelles, na wszystkich miłośników białego szaleństwa oraz dobrej muzyki będzie czekać kolejna odsłona SnowShow Music Fest, największego polskiego festiwalu organizowanego poza granicami naszego kraju. Wśród wykonawców nadchodzącej edycji będzie można usłyszeć m.in. Natalię Nykiel, O.S.T.R., Grubsona, a także zwycięzców ubiegłorocznego konkursu SnowShow Peak Up The Sound, zespół FairyTaleShow.

Share
Francja - Natalia Nykiel, O.S.T.R i Grubson na SnowShow Music Fest 2016
Źródło: materiały prasowe/p_tarasiewicz
d39of2m

Koncert gwiazd to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych na 5. edycję najlepszego polskiego festiwalu muzycznego w Alpach! W ciągu 9 festiwalowych dni, w tym trzech przepełnionych muzyką i występami artystów największego formatu, na uczestników będzie czekać także cały szereg warsztatów, kursów oraz dodatkowych atrakcji przygotowanych przez organizatorów i partnerów festiwalu. Do tego, jak to w górach - nie zabraknie testów sprzętu, szkoleń narciarskich, snowboardowych czy freestyleowych.

- Warto zwrócić szczególną uwagę na to, że SnowShow Music Fest, to przede wszystkim młodzi, pozytywni LUDZIE, dobra MUZYKA i zapierające dech w piersiach ALPY. To właśnie połączenie tych trzech elementów powoduje, że cała impreza staje się wyjątkowa, a uczestnicy na długo zapamiętują panującą tu atmosferę - podkreśla Michał Starkowski, dyrektor artystyczny i programowy SnowShow Music Fest. - Najlepiej zresztą to widać po zeszłorocznej edycji, czyli 7 zespołach muzycznych, 2 tirach pełnych nagłośnienia, namiotów i świateł oraz 30 autokarach, dziesiątkach samochodów i 2 samolotach z ponad 2,3 tys. uczestnikami wyjazdu. W tym roku podnosimy poprzeczkę i czekamy na 2,4 tys. osób - dodaje Starkowski.

d39of2m

SnowShow Music Fest to połączenie pasji do nart, snowboardu, dobrej muzyki oraz ponad 8-letniego doświadczenia w organizacji pełnych atrakcji wyjazdów zimowych. W przeciągu czterech ostatnich lat na scenie festiwalowej wystąpili m.in. Łąki Łan, Dawid Podsiadło, Marika, Donatan&Cleo czy Jamal Sound System. Więcej informacji na temat tegorocznej edycji dostępnych jest na: www.musicfest.pl


Natalia Nykiel - otworzyła swoją furtkę do kariery jako artystka w 2013 roku, kiedy wzięła udział w 2. edycji The Voice of Poland. Po niesamowitych występach i wreszcie dojściu do finału programu było jasne, że niedługo zobaczymy ją ponownie. Z kolei jeszcze przed premierą jej pierwszego krążka, krytycy opisywali jej debiut jako najbardziej intrygujący i wyczekiwany w roku 2014. Jej pierwszy longplay "Lupus Electro" to świat elektronicznych brzmień, połączonych z nieprzewidywalnością i pierwotnością instynktów w tekstach. Jest to bardzo odważna, ale spójna produkcja, zawieszona gdzieś pomiędzy neonową nowoczesnością, a dzikością natury. W projekt zaangażowane były m. in. Katarzyna Nosowska (HEY), Paulina Przybysz (Sistars) i wielu innych zasłużonych artystów, producentów i tekściarzy.

O.S.T.R. – Adam Ostrowski, polski raper, freestyle'owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku, wielokrotnie nominowany do nagród muzycznych, w tym Fryderyków w kategorii Najlepszy Album Roku - Hip Hop (Tabasko, 2003). Zdobywca czterech Ślizgerów - w 2003 roku w kategoriach Najlepszy Album Roku (Jazz w wolnych chwilach) i Osobowość roku 2003 oraz w roku 2005 w kategoriach Najlepszy album roku ("Jazzurekcja") oraz Wykonawca Roku. Uważany za jednego z czołowych artystów polskiego hip-hopu, a także całej polskiej sceny muzycznej.

d39of2m

Grubson - Tomasz Iwanca, człowiek, obok którego nie można przejść obojętnie. Jego charakterystyczny głos, flow, muzyka oraz przekaz zatrzęsły polską sceną muzyczną, na której obecny jest od 1997 roku. Zainteresowanie muzyką zaszczepił w Grubsonie jego brat Hudy. W latach 2001-2008 realizował wiele projektów muzycznych łączących takie gatunki jak rap, reggae i dancehall.

FairyTaleShow - zespół z Ząbkowic Śląskich grający rock'n'rolla z domieszką indie rocka. Przez jednych uważani za hipsterów, przez innych za boys-band, wciąż podążają własną ścieżką. W ich muzyce słychać inspiracje takimi zespołami i artystami jak Artic Monkeys, Phoenix czy Jack White. Mieszanka tanecznego bitu, brudnych gitar z domieszką country i islandzkiej hipsteriady. Żywiołowi i energetyczni, potrafią zrobić pranie mózgu zarówno emerytom, jak i gimnazjalistom. Chłopcy do tańca i do różańca. Czerwoni jak cegła, rozgrzani jak kaloryfer. Właśnie własnym nakładem wydali swoją pierwszą EP "Blue".


_ SnowShow to marka biura podróży 360° specjalizującego się w organizacji wyjazdów w Alpy dla młodych ludzi. Jest największą tego typu firmą na polskim rynku. Organizuje studenckie wyjazdy SnowShow STUDENT dla osób w wieku 19-25 lat, obozy narciarskie i snowboardowe dla absolwentów w wieku 24-30 lat (tzw. SnowShow PLUS)
oraz SnowShow OLDSCHOOL dla osób mających 30-39 lat. W ofercie posiada także wyjazdy rodzinne dla całych rodzin z dziećmi - ze żłobkiem, przedszkolem i szkółką narciarską. Specjalnością SnowShow są wyjazdy muzyczne (np. największy tego typu projekt SnowShow Music Fest), czy coraz popularniejsze wyjazdy freeride’owe (jazda poza trasami po „puchu”) we francuskich Alpach. Więcej na www.snowshow.pl _

d39of2m

Podziel się opinią

Share
d39of2m
d39of2m