Trwa ładowanie...
28-05-2012 15:13

Futurystyczna kapsuła wypoczynkowa

Długie ciepłe wieczory już się rozpoczęły, więc szczęśliwi posiadacze ogródków mogą zapraszać gości na potrawy z grilla i wino. Impreza zyska szczególną oprawę, gdy zamiast altany czy innej tradycyjnej konstrukcji biesiadnicy zasiądą w G-Pod.

Futurystyczna kapsuła wypoczynkowaŹródło: gizmodo.pl
d11wvq6
d11wvq6

Kapsuła przypominająca sondę z filmów science fiction została wykonana z laminowanego drewna sosnowego oraz paneli z poliwęglanów. G-Pod jest produkowany przez firmę Farmers Cottage Lamps z Birmingham i występuje w czterech modelach: Seater *(6,7 tysiąca funtów), *Lounger (7,5 tysiąca funtów) i Summerhouse (16,5 tysiąca funtów, na zdjęciu) oraz Diner (17 tysięcy funtów).

Dwa mniejsze modele mieszczą do 6-7 osób, zaś w największych, które mają średnicę 3,3 metra, zasiądzie nawet 14 osób. Seater i Lounger mają za to zaletę, której największe modele został pozbawione: obracają się, byśmy się mogli schronić przed słońcem.

Wystarczy doprowadzić do kapsuł elektryczność, by zacząć się cieszyć miłym miejscem do odpoczynku. Co najlepsze – najprawdopodobniej za 10 lat nasza kapsuła nadal będzie wyglądać nowocześnie, więc inwestycja powinna być udana. [Ornate Garden, Mars Lab, LA Times, Apartment Therapy]

Wydanie internetowe: www.gizmodo.pl

d11wvq6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11wvq6