WP
WP
Informacja prasowa

"Gdańsk biega" coraz bliżej

Już niedługo, w niedzielę 6 listopada, odbędzie się kolejna edycja imprezy „Gdańsk biega”. Podobnie jak w ubiegłym roku uczestnicy wystartują o godz. 12 z plaży przy molo w Gdańsku Brzeźnie i przebiegną odległość trzech lub sześciu kilometrów, aby na mecie wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Już niedługo, w niedzielę 6 listopada, odbędzie się kolejna edycja imprezy Gdańsk biega”. Podobnie jak w ubiegłym roku uczestnicy wystartują o godz. 12 z plaży przy molo w Gdańsku Brzeźnie i przebiegną odległość trzech lub sześciu kilometrów, aby na mecie wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

„Gdańsk biega” to świetny sposób, by zacząć przygodę z bieganiem i zachęta, by nie odwieszać swoich butów biegowych, gdy zbliża się zima. Każdy może wybrać dystans odpowiedni do swoich możliwości i przekonać się, że bieganie daje prawdziwą satysfakcję.

„Gdańsk biega” jest wyjątkowym biegiem - nie trzeba być pierwszym, aby w nim wygrać, nie ma pomiaru czasu, ani numerów startowych. To bieg typu Run for Fun, w którym bardziej liczy się przyjemność biegania w gronie przyjaciół i rodziny, niż wynik na mecie.

WP

Trasa biegu prowadzi częściowo po plaży, a częściowo alejkami parku nadmorskiego. Przed startem wszyscy uczestnicy zgłaszają się do punktu rejestracji, by odebrać los, który wrzucają do urny na mecie. Nagrody losowane są spośród wszystkich osób, które ukończą bieg. W tym roku będzie można wygrać m.in. rejsy promem morskim, karnety na fitness, laptopy i bony zakupowe do sieci Intersport.

Start bezpłatny.

Rejestracja na stronie internetowej www.gdanskbiega.com

Organizatorzy: Urząd Miejski w Gdańsku, MOSiR Gdańsk
Partnerzy medialni: Polska biega, TVP Gdańsk, Gazeta Wyborcza Trójmiasto, Radio Gdańsk, trojmiasto.pl, sport.pl
Partnerzy: Intersport, Stena Line, Loopy’s World, Calypso Fitness Club, Szkoła Pływania Dzidziuś, Idee Cafe

WP
Polub WP Turystyka
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP