Trwa ładowanie...
do8nijs
28-01-2013 09:13

Górskie kurorty walczą o klientów

Liczy się już nie tylko atrakcyjna cena pobytu, ale coraz wyższy standard usług. Górskie kurorty walczą o klientów w sezonie zimowym. Kuszą coraz lepszą infrastrukturą i licznymi atrakcjami.

do8nijs
do8nijs

Tak jest między innymi w Krynicy Zdroju. Tej zimy powstała dodatkowo nowa 12-kilometrowa narciarska trasa biegowa. A wiele obiektów odpowiedzialnych za organizację zimowisk czy kolonii przeszło w ostatnim czasie również gruntowny remont. Paweł Wietecha, dyrektor jednego z nich mówi, że tylko w ostatnim roku na remont budynku wydano ponad czterysta tysięcy złotych. Liczy, że ta inwestycja powinna się zwrócić po 2-3 latach.

W uzdrowisku również rozwija się infrastruktura narciarska. W gminie są obecnie cztery samodzielne stacje dla miłośników białego szaleństwa. Jedną z nich, która powstała w ostatnim czasie to stacja w Tyliczu. Jest ona głównie adresowana dla rodzin z dziećmi. Baza noclegowa i infrastruktura narciarska o coraz wyższym standardzie to wymóg naszych czasów tłumaczy Dariusz Reśko, burmistrz Krynicy Zdroju.

Krynica ma do dyspozycji około 13 tysięcy miejsc noclegowych.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/Monika Chrobak/jp

do8nijs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do8nijs