Trwa ładowanie...
d561uuj
20-05-2008 11:15

Izrael - Ziemia Obiecana

Niewielki kraj, wciśnięty w przesmyk pomiędzy Azją i Afryką. Izrael, Palestyna, Ziemia Święta. Miejsce, gdzie przechodziły i ścierały się cywilizacje, gdzie krzyżują się polityczne interesy, gdzie rodziły się trzy największe monoteistyczne religie świata, gdzie powinien panować pokój.

d561uuj
d561uuj
\"Izrael\"
Źródło: \"Izrael\"

Z praktycznym przewodnikiem odwiedzisz najpiękniejsze miejsca Izraela pod względem krajobrazowym i architektonicznym. Tego samego dnia będziesz odpoczywać na pięknych plażach, w morskich kąpielach w unikatowym mikroklimacie Morza Martwego i jeździć na nartach w masywie Hermonu.

Przewodnik \"Izrael\" Pascala mobilizuje do odkrywania świata. Został napisany w podróży, stąd jest wiarygodny i sprawdzony na miejscu.

Przewodnik jest funkcjonalny i wygodny, bez trudu korzysta się z niego w zatłoczonym autobusie, w pełnej ludzi knajpce, na ulicy. System wyróżnień i czytelny układ sprawia, że łatwo znaleźć poszukiwaną informację. W plecaku nie jest lekki, ale ważą w nim wyłącznie informacje turystyczne i praktyczne. Są niezbędne.

d561uuj

Przewodnik daje obycie, pewność, poczucie bezpieczeństwa, umożliwia nawiązanie kontaktu z mieszkańcami, pozwala uniknąć kłopotów wynikających z nieznajomości zwyczajów, zasad religijnych, historii. Ułatwia życie w podróży.

_ seria: przewodnik praktyczny wydawnictwo: Pascal rok wydania: 2008 autor: Adam Dylewski liczba stron: 366 format: 123x197 mm - rogi zaokrąglone oprawa: miękka, klejona, foliowana cena: ok. 60 zł _

d561uuj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d561uuj