Trwa ładowanie...
28-11-2011 16:53

Jaki sprzęt Rossignol wybrać?

Przyjrzyjmy się, jakie główne nowości przygotował dla nas producent sprzętu narciarskiego Rossignol.

Jaki sprzęt Rossignol wybrać?Fot: Skiinfo
d1u9svu
d1u9svu

Nowością w katalogu Rossignol są narty z serii Experience. Narty te są wyborem uniwersalnym dla większości narciarzy. Zachowują się one bardzo dobrze zarówno, kiedy śnieg jest twardy, jak i wtedy, gdy z upływem czasu śnieg robi się miękki. Narta Experience jest wyposażona w low rocker, który wpływa na sterowność i lepszą kontrolę prędkości i high camber, który nadaje jej moc i dobry docisk krawędzi narty do podłoża na stokach. Stosunek długości camber do rocker wynosi 70 do 30.

Pojawiły się również narty dedykowane dla kobiet: Temptation i Attraction. Narta Temptation ma podniesiony rocker z przodu i z tyłu narty. Poza tym posiada wysoki camber. Wpływa to pozytywnie na sterowność narty, szybkość i docisk krawędzi do podłoża. Jest to narta all mountain na różne warunki śniegowe.

Narta Attraction nie powstała może w tym sezonie, jest kontynuacją sprawdzonej linii nart dla kobiet. Narta ta nie posiada podniesionego rockera. Producent kładzie w tej linii nacisk na ekologię. Narta Attraction jest zbudowana w sporej części z materiałów pochodzących z recyklingu oraz materiałów naturalnych, takich jak włókna lniane. Jest ona skromniej pokryta farbą niż inne modele, to oszczędność z trudem pozyskiwanych barwników, narta zaś nie traci swoich właściwości praktycznych.

Rossignol wprowadza też nowe modele butów. Nowością są kobiece buty Kiara. Producent kładzie w nich nacisk na łatwość założenia i kobiecy styl. Buty te będą dostępne w sklepach w cenie 650 zł.

d1u9svu

Również model butów Alias jest nowością w ofercie Rossignol. Wg producenta zaletą tych butów jest stylistyka i wykończenie. Ich cena detaliczna wynosi 650 zł.

Firma Rossignol przygotowała również buty dopasowane stylistycznie do nart serii Experience. Nazwa tej serii butów na taką samą nazwę jak narty, których są uzupełnieniem.

[

SKI INFO
SKI INFO

]( http://www.skiinfo.pl )

d1u9svu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u9svu