Trwa ładowanie...
28-06-2012 09:44

Korzystaj z iPada na plaży i przy basenie

Grupa docelowa osób potencjalnie zainteresowanych zabezpieczeniem tabletu przed wilgocią jest całkiem liczna, a w sezonie letnim jeszcze się powiększa. Wahaliście się, czy zabrać iPada na plażę, basen, łódkę czy nad jezioro? Z etui Nuud marki LifeProof można to zrobić bez obaw, pomimo że etui wcale nie zakrywa wyświetlacza.

Korzystaj z iPada na plaży i przy basenieŹródło: Gizmodo.pl
d3jn0or
d3jn0or

Działa to następująco: po zamknięciu Nuud, brzegi i tył tabletu, a zatem wszystkie szczeliny, porty i przycisk „home” są niedostępne dla wody. Dzięki przejściówce do wejścia do słuchawek, nadal można słuchać na iPadzie muzyki czy oglądać filmy.

Wyświetlacz jest dostępny tak, jak zwykle. Zważywszy, że jest zabezpieczony szkłem, sam w sobie jest wodoodporny i nie powinien zostać w żaden sposób uszkodzony.

Producent zastrzega, że etui ma chronić iPada przed zachlapaniem, a nie umożliwiać korzystanie z tabletu pod wodą. Jednak podobno Nuud ochroni iPada 2 metry pod wodą, więc ci, którzy muszą sprawdzić, czy nakręcą w ten sposób film w basenie, mogą spróbować.

d3jn0or

Nie podano ceny Nuud, ale etui ma się pojawić w sprzedaży internetowej w lipcu, więc już wkrótce wszystko będzie jasne.

Pozostaje pytanie: po co brać ze sobą tablet, skoro mieliśmy nad wodą wypoczywać? Może lepiej odpocząć także od elektroniki? Rozumiem, że na przykład na łódce iPad może się przydać, ale podczas odpoczynku na plaży? No, chyba że ktoś cierpi na FOMO.

Wydanie internetowe: www.gizmodo.pl

d3jn0or
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jn0or