Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
15-09-2015 08:57

Lufthansa - najlepsza europejska linia lotnicza

Po raz piąty z rzędu Lufthansa została wyróżniona tytułem wiodącej europejskiej linii lotniczej (“Europe’s Leading Airline”) podczas gali World Travel Awards, która odbyła się 5 września na Sardynii. Światowi eksperci z dziedziny podróży i turystyki nagrodzili także Lufthansę tytułem „Europe’s Leading Airline Lounge” za saloniki biznesowe na lotnisku we Frankfurcie.

Lufthansa - najlepsza europejska linia lotniczaŹródło: Eastnews
d2a0toa
d2a0toa

- To dla nas zaszczyt, że po raz kolejny mogliśmy przyznać Lufthansie tytuł wiodącej europejskiej linii lotniczej. W trakcie naszej 22-letniej historii, ten przewoźnik nieustannie był najbardziej innowacyjnym i wyprzedzającym trendy w europejskim lotnictwie, dlatego nie jest niespodzianką, że znów doceniliśmy osiągnięcia Lufthansy – powiedział podczas uroczystej gali na Sardynii Graham E. Cooke, Prezes Zarządu i Założyciel World Travel Awards.

- Od tego roku pasażerowie mogą w pełni czerpać korzyści z naszych wielomiliardowych inwestycji w jakość, produkt i usługi. Dzięki temu możemy nadal umacniać naszą wiodącą pozycję w grupie międzynarodowych linii lotniczych w kategorii premium – powiedział Jens Bischof, Członek Zarządu Lufthansa German Airlines i Dyrektor Handlowy Lufthansa Group.

W ostatnim czasie Lufthansa otrzymała także inną, ważną nagrodę. W czerwcu, podczas gali World Airline Awards, zdobyła najwyższe laury w kategoriach „Najlepsza linia transatlantycka” i „Najlepsza linia zachodnioeuropejska”. Lufthansa została także wyróżniona w kategorii „Najlepszy salonik Klasy Pierwszej na świecie”. Business Travel Awards 2015 uhonorowały Lufthansę tytułem “Najlepszej linii krótkiego zasięgu”. Dzięki innowacjom takim jak nowa Klasa Ekonomiczna Premium i nowy serwis restauracyjny w Klasie Biznes, Lufthansa robi kolejny krok w kierunku zdobycia tytułu linii pięciogwiazdkowej.

d2a0toa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2a0toa