Trwa ładowanie...
30-01-2009 10:45

Miejsce, w którym dzieci mogą bawić się w śniegu

Val di Fiemme to dziecięcy raj. Najmłodsi goście znajdą tu wspaniałe, a co najważniejsze bezpieczne miejsce do zabawy pod okiem doświadczonych pracowników doliny.

Miejsce, w którym dzieci mogą bawić się w śnieguFot: Paweł Komisarczuk
d24qami
d24qami

Dzięki specjalnej ofercie „they-will-be-skiers", wszystkie dzieci, które chciałyby nauczyć się jazdy na nartach będą do tego miały bezpłatną okazję: zarówno hotel, wypożyczalnia sprzętu, karnety narciarskie jak i lekcje nauki jazdy są całkowicie dla najmłodszych gości ośrodka bezpłatne.

Dogodna oferta "Family Special" usatysfakcjonuje tych, którzy planują swoje wydatki przed wyjazdem: oferta zawiera koszt pobytu w hotelu, karnety narciarskie i aktywności zawarte w ofercie "not just skiing". Wszystkie niespodzianki w Val di Fiemme mile zaskakują gości. Zapierająca dech w piersiach kraina Dolomitów ma ponad 100km doskonałych tras w słońcu, dużą ilość placów zabaw dla dzieci. Pozytywnie zadziwia także kreatywnością zespołu animacyjnego, niesamowitymi fun parkami wyposażonymi w zjeżdżalnie i inne atrakcje.

Val di Fiemme, ulokowane w północno wschodniej części Trentino, jest idealną kolebką dla rodzin. Tu nie doświadcza się jedynie emocjonujących stoków, ale także przeżywa się wiele magicznych momentów wśród jodłowych lasów, gdzie lisy i kozły zostawiają swoje ślady w miękkim śniegu.

Po całym dniu spędzonym na słońcu i w śniegu, nic nie może być bardziej przyjemnego niż gorące powitanie w "hotelu rodzinnym" oferującym smaczny podwieczorek i wszelkie niezbędne dla małych dzieci udogodnienia: kołyskę, wannę dla dzieci, bajki, przestronne i wygodne pokoje. Dzięki tym wszystkim udogodnieniom rodzice z domu zabierać muszą tylko najbardziej niezbędne rzeczy.

d24qami

Hotele rodzinne zapewniają także kartę "Not Just Skiing Card", sugerując oryginalne aktywności wypoczynkowe, oraz wycieczki prowadzone przez niesamowitych instruktorów. Karta także zawiera w sobie zniżki na zakupy w sklepach, placach zabaw dla dzieci i wiele innych lokalnych atrakcji.

Więcej informacji udzielanych jest w punkcie informacyjnym Val di Fiemme, strona internetowa www.visitfiemme.it

OFERTA "THEY-WILL-BE-SKIERS" 400 dzieci (100 tygodniowo), pomiędzy 5 i 12 rokiem życia, będzie miało szansę nauki jazdy na nartach w Val di Fiemme nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

♦ 7 dni spędzonych w hotelu
♦ 6-dniowy karnet narciarski
♦ Wypożyczalnia sprzętu (narty, buty, hełmy)
♦ 10 godzin kursu narciarskiego

d24qami

Specjalna oferta zaadresowana jest dla dzieci pomiędzy 5 a 12 rokiem życia, które do tej pory nigdy nie jeździły na nartach. Możliwość wzięcia udziału w bezpłatnym kursie przysługuje jednemu dziecku na rodzinę. Na drugie dziecko przypada 50% upust.

Oferta dostępna jest w następujących terminach:
♦ 20-27 Grudzień 2008
♦ 10-17 Styczeń 2009
♦ 31 Styczeń - 7 Luty 2009
♦ 21 -28 Marzec 2009

Karnety narciarskie

Dzieci, które skorzystają z oferty otrzymają darmowe karnety narciarskie na "Val di Fiemme-Obereggen", z 6 dniowym okresem ważności na wszystkie trasy i wyciągi w Val di Fiemme.

d24qami

W celu zdobycia darmowego biletu, po prostu trzeba zabrać ze swojego hotelu voucher i pokazać go w biurze szkółki narciarskiej.

Szkółki Narciarskie

"Dziecięcy narciarze" przebywający w Cavalese będą uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez szkółkę narciarską Alpe Cermis.
Ci, którzy mieszkają w Tesero uczestniczyć będą w zajęciach w szkółce Alpe di Pampeago, a osoby zamieszkujące w Predazzo uczyć się będą jazdy na nartach w szkole Alta Val di Fiemme. Instruktorzy dostępni będą 2 godziny dziennie w ciągu 5 dni roboczych, od 11 do 13. Żeby skorzystać z możliwości bezpłatnej nauki jazdy należy jedynie pokazać w szkółce voucher.

Wypożyczalnia sprzętu

Narty, buty, kaski będą zapewnione przez wypożyczalnie sprzętu "Noleggio Ventura" zlokalizowanej w następujących miejscach:
♦ w Cavalese, na punkcie wypadowym przy wyciągu narciarskim Alpe Cermis, na "piazzale Funivie"
♦ w Pampeago, koło hotelu Scoiattolo
♦ w Predazzo, w miejscu wypadowym ma Latemar przy 2200 wyciągach narciarskich (koło skoczni narciarskich)

d24qami

KARTA "NOT JUST SKIING"

Karta "nie tylko do jazdy na nartach" jest darmowa dla wszystkich gości hotelów " Feel well in nature" oraz "Rodzinnych". Goście pozostałych hoteli także mogą nabyć karty z lokalnych biur turystycznych w cenie 15 Euro za osobę lub 30 Euro za całą rodzinę. Ważność: od 8 Grudnia 2008 do 18 Kwietnia 2009.

Karta "NOT JUST SKIING" zawiera:
♦ 6 spacerów z przewodnikiem. Podczas Świąt Bożego narodzenia wycieczka do wystawy w Tesero;
♦ Wizyta z przewodnikiem i degustacja w mleczarni w Predazzo lub Cavalese;
♦ 1 wejście do Parku Paneveggio-Pale di San Martino;
♦ 4 wycieczki w butach śniegowych;
♦ 2 lekcje nordic walking z instruktorem (koszt wypożyczenia sprzętu zawarty w karcie);
♦ 1 lekcja narciarstwa biegowego (dla początkujących zajęcia w grupach);
♦ 1 wspinaczka górska (podstawowy poziom);
♦ 1 wejście na teren narciarstwa biegowego w Lago di Tesero;
♦ 1 zniżka na wejście na teren narciarstwa biegowego w Lavazé Pass;

Dodatkowo karta uprawnia do zniżek na wybrane aktywności (np. Alpine Coaster, zjeżdżalnia Malga Varena, narciarskie przedszkola, szkółki nauki jazdy na nartach, baseny i wiele innych).

d24qami

INFORMACJA TURYSTYCZNA VAL DI FIEMME:
www.visitfiemme.it

[

SKI INFO
SKI INFO

]( http://www.skiinfo.pl )

d24qami
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24qami