Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
20-03-2018 11:06

Mieszkańcy południa Polski powinni uważać…

Po ponad 99 milionach lat zawitał w małopolskim Zatorze. O kim mowa? Największy na świecie dinozaur liczący 35 metrów długości i 9 wysokości powstaje w Parku Rozrywki Zatorland!

Share
Mieszkańcy południa Polski powinni uważać… Źródło: Materiały prasowe
d1hccwp

Park Rozrywki Zatorland w małopolskim Zatorze przygotowuje się na wielkie otwarcie nowego sezonu, które nastąpi już w drugiej połowie kwietnia. Od kilku tygodni trwają intensywne prace nad uatrakcyjnieniem kompleksu parków edukacyjno-rozrywkowych.

W sezonie 2018 atrakcją na skalę światową przygotowaną dla miłośników prehistorii będzie Argentynozaur – dinozaur o imponujących rozmiarach: 35 m długości oraz 9 m wysokości. Obiektem tym zostanie ustanowiony światowy rekord wielkości tego typu konstrukcji. Co więcej dinozaur będzie eksponatem ruchomym!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Najnowsza konstrukcja edukacyjno-rozrywkowego parku budowana jest od kliku tygodni przez kilkanaście osób.

d1hccwp

Premiera największego na świecie ruchomego dinozaura – Argentynozaura - w Parku Rozrywki Zatorland zaplanowana jest na 21 kwietnia w 2018 roku.
Już teraz chcemy zaprosić Państwa do obejrzenia zdjęć z trwających prac instalacyjnych abyście sami mogli ocenić ogrom budowanej w Parku konstrukcji.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d1hccwp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hccwp