Trwa ładowanie...
06-11-2014 09:39

Najbardziej przyjazne rodzinie miejsce w Alpach

Dolina Stubai to najlepsze miejsce na rodzinny, zimowy urlop. Tytauł najbardziej przyjaznego rodzinie regionu narciarskiego w Alpach zawdzięcza specjalnemu programowi BIG Family Stubai oraz sympatycznym maskotkom B.BIG, MINI B. i BIG Ron.

Najbardziej przyjazne rodzinie miejsce w AlpachŹródło: Stubai.at
d1eive1
d1eive1

Lodowiec Stubai z B.BIG i Mini B. Jeszcze zanim śnieg pokryje góry, lodowiec Stubai już tętni życiem. Jest tu radośnie i kolorowo za sprawą dwóch kudłatych postaci: wielkiego yeti o imieniu B.BIG oraz kuleczki Mini B. W lipcu tym roku „Królestwo śniegu” zyskało jeszcze jedną atrakcję - lodową grotę w pobliżu stacji górskiej Eisgrat, którą wydrążono 30 m pod stokiem narciarskim. Grota ma lodowe ściany o niebieskim zabarwieniu, sekretne przejścia oraz 14 stacji wyjaśniających fenomen lodowców. Zwiedzanie trwa jedną godzinę.

Szkoły narciarskie BIG Family Ski Camp przygotowują pełne niezapomnianych wrażeń kursy dla dzieci i młodzieży. W BIG Family Kinderland znajdują się kręte trasy zjazdowe, kolorowe łuki do slalomu, wyciągi taśmowe do wjazdu na stok, karuzele oraz teren *Miniland *dla najmłodszych. Okrąglutki Mini B. zagrzewa dzieci do zabawy i dba o to, aby jego siedziba sprawiała im jak najwięcej frajdy. Natomiast B.BIG wręcz dwoi się i troi. Pilnuje śnieżnych zawodów i popisów na BIG Family Funslope – kilometrowej trasie z małymi przeszkodami i skoczniami, na dziecięcej trasie w snowparku Moreboards Stubai Zoo oraz na BIG Family boardercross przy wyciągu Murmelebahn.

Małym głodomorom restauracje BIG Family zapewniają nie tylko zdrowie i smaczne posiłki, ale także kącik do zabaw oraz dostosowane do ich wzrostu mebelki. W przedszkolu dzieci do 3 lat mogą bawić się i malować rysunki. Co tydzień organizowane są również przejażdżki ratrakiem Pistenbully (każdy wtorek od 16 grudnia 2014 r. do końca sezonu).

Schlick 2000 z BIG Ronem Jak tylko spadnie pierwszy śnieg, zieloniutki BIG Ron wkłada swoją żółtą czapkę i różowe narty i zjeżdża ze swojej letniej siedziby w Kalkkögeln do ośrodka Schlick 2000, by przypilnować przygotowań do przyjazdu małych gości. Czekają tu na nich zabawni i bardzo cierpliwi instruktorzy narciarscy, cztery wyciągi taśmowe, trasy do slalomu, karuzela a nawet… namiot tipi. W Big Family Kinderland sympatyczny BIG Ron ma swój pokój do zabaw i rozgrzewek, gdzie uczniowie szkółki mogą odpocząć podczas przerwy obiadowej. Małe dzieci od 3 miesięcy mają tu dobrą opiekę.

d1eive1

Udogodnienia dla dzieci

Zarówno lodowiec Stubai, jak i Schlick 2000 oferują dzieciom ze szkółek narciarski dodatkowe ułatwienia: maluchy nie muszą czekać w kolejce do wyciągów, ale wchodzą specjalnym wejściem. Dodatkowa usługa odbioru dzieci z hotelu i podwiezienia ich do szkółki zdecydowanie ułatwia życie rodzicom, którzy dzięki temu nie muszę się stresować czy ich pociechy zdążą na lekcję. We wszystkich czterech ośrodkach *doliny Stubai *dzieci do 10 lat mogą podróżować kolejkami bezpłatnie, jeśli jadą z dorosłym mającym ski pass.

Więcej informacji na: www.stubai.at

d1eive1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1eive1