Trwa ładowanie...
01-06-2012 16:05

Najczystsza sieć hoteli na świecie

Goście hotelowi potrafią pozostawić po sobie w pokoju niezły bałagan, tymczasem kolejni klienci hotelu oczekują idealnie czystego wnętrza. Dlatego obsługa sprzątająca jednej z amerykańskich sieci hoteli zostanie wyposażona w sprzęt kojarzący się z walizkami specjalistów do kryminalistyki.

Najczystsza sieć hoteli na świecieŹródło: gizmodo.pl
d2j1p2a
d2j1p2a

Pracownicy 2200 hoteli sieci Best Western otrzymają kwarcowe lampy UV z czarnym filtrem (Lampy Wooda), ułatwiające lokalizację plam pochodzących z płynów ustrojowych. Dzięki temu goście będą mieć pewność, że pozostałości bytności innych osób w tym miejscu nie pozostały ani na wykładzinie, ani na tapicerkach.

Jak donosi Business Insider, posunięcie hotelarzy jest podyktowane opiniami klientów. Sondaż firmy Booz & Company dowiódł bowiem, że właśnie czystość pokojów to dla podróżujących najważniejsze kryterium, jakim kierują się w wyborze hotelu. Jest ważniejsze od wystroju, stylu oraz jakości obsługi. Przedstawiciel Best Western Ron Pohl powiedział, że klienci odwiedzający placówki ze sprzątaczami przypominającymi agentów CSI są bardziej zadowoleni z pobytu. Do końca roku lampy znajdą się więc we wszystkich hotelach sieci.

Nam pozostaje zastanawiać się, co zastajemy w hotelach sprzątanych tradycyjnymi metodami. [Business Insider - zdjęcie: Peter Kim/Shutterstock]

Wydanie internetowe: www.gizmodo.pl

d2j1p2a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2j1p2a