Trwa ładowanie...
d4kr9wx
04-01-2012 15:45

Narty w Owernii? Czemu nie?!

Owernia jest regionem słynnym głównie z przepysznych serów i imponujących wulkanów. Mało kto skojarzyłby ten region ze sportami zimowymi. Nic bardziej mylnego! Wulkaniczna kraina oferuje szereg atrakcji dla amatorów białego szaleństwa!

d4kr9wx
d4kr9wx

Stacje w Mont-Dore i Super Besse proponują nowy pakiet 4 godzinny! Możecie zacząć jeździć kiedy chcecie i skończyć po 4 godzinach! Brak sprecyzowanych godzin a więc mniej czasu w kolejce! Elastyczność maksymalnego wykorzystania ski-passu dla narciarzy!

NOWOSĆI W STACJI SUPER BESSE
Nowa atrakcja freestyle jump: doświadcz niesamowitych doznań i odważ się na skok, w pełni bezpieczny z lądowaniem na dmuchanym materacu. Saneczkowe Fantasy: ślizgawka przeznaczona do zjeżdżania na sankach, utworzona na zamkniętym ogrodzonym stoku z radarem na krawędziach. Nowy wyciąg taśmowy w części dla początkująych. Zagospodarowanie placu zabaw dla dzieci wraz z powiększeniem istniejącego już l'Enclos de Tibou. Długi na 125 metrów, wyciąg taśmowy Lou Petiot będzie dołączony do pakietu Découverte jak również będzie stanowił część "Przestrzeni Nocnej" Animacje: w każdy wtorek podczas francuskich wakacji szkolnych, spotkania o 18:30 na dywanie Lou Petiot, aby odkryć radość ślizgania się na dmuchanych poduszkach, sankach, etc… Powiększenie sieci sztucznego naśnieżania poprzez zamontowanie dodatkowych naśnieżarek w części zbocza de la Cascade i stoku de la Grive.

NOWOŚCI W STACJI MONT-DORE
Nowy wyciąg krzesełkowy w dolnej części des Longes. Zastąpi on 3 istniejące do tej pory wyciągi (Longes 1, 2, 3). Posiada on 4 miejsca i taśmę ułatwiającą wejście na wyciąg, może on przewieźć aż do 1800 osób na godzinę. Powiększenie sieci sztucznego naśnieżania poprzez zamontowanie dodatkowych naśnieżarek w dolnej części stacji i w de la Grange.
Zapoznaj się z nowościami Masywu Sancy na: http://www.sancy.com/hiver/nouveautes-hiver_5570.cfm

d4kr9wx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kr9wx