Trwa ładowanie...
27-02-2009 16:17

Narty w słońcu

Dni stają się dłuższe, a słońce coraz śmielej wygląda zza zimowych chmur. Biały puch i wiosenne słońce... Dlaczego nie? W Austrii jest tak wiele miejsc, gdzie można szusować do końca kwietnia, rozkoszując się wiosennym ciepłem i trasami bez tłumów. Warto zaplanować narty w słońcu.

Narty w słońcuFot: austria.info
d1x1dp1
d1x1dp1

Arlberg - narty w słońcu do końca kwietnia

Region Arlberg słynie w świecie z pewnego śniegu i licznych tras, na których można jeździć także wiosną. Kiedy w innych ośrodkach o tej porze roku kwitną już kwiaty, w Arlbergu spotykają się narciarze i snowboardziści z całego świata.

Czy można sobie wyobrazić coś piękniejszego, jak poranne energiczne skręty na firnie, a po południu, kiedy wierzchnia warstwa śniegu powoli mięknie, rozciągnąć wszystkie członki, znaleźć wygodny leżak na jednym z wielu słoneczych tarasów i rozkoszować się otaczającą górską panoramą na tle czystego, błękitnego nieba? Pośród niezliczonych schronisk i restauracji górskich z pewnością każdy znajdzie swoje ulubione miejsce.

Ischgl - Relax if you can

Przyjemności sportów zimowych bez żadnych kompromisów i światowe życie nocne: ulubiona miejscowość narciarska Ischgl przez 24 godziny na dobę utrzyma Was na najwyższych obrotach.

Nuda podczas urlopu? Na pewno nie w Ischgl!

d1x1dp1

Zapaleni narciarze mają tu gdzie poszaleć. Silvretta-Arena otwiera przed Wami olbrzymi teren pełen wyśmienitych tras narciarskich, licznych chat i restauracji górskich, najnowocześniejszych wyciągów i oczywiście gwarantuje pewny śnieg.

I proszę być pewnym, że nocą w Ischgl nie ma czasu na spanie. Tak jak się oczekuje od prawdziwej metropolii, nightlife sprawia, że Ischgl podczas zimowych nocy to jest absolutnie „place to be“. Bo który inny ośrodek narciarskim poza Ischgl może zaoferować modę, design, styl, flirt, sztukę nowoczesną i fantastyczne kluby jednocześnie?

Alpbchtal-dla indywidualistów i miłośników sportów zimowych

Leżący w Tyrolu region narciarski Alpbachtal stawia nie na ilość, lecz na jakość - zawsze świetnie przygotowane tras narciarskie oraz nowoczesne wyciągi to wizytówka tego regionu.

Wysokie położenie regionu Alpbachtal oraz najnowocześniejszy system zaśnieżania stoków to gwarancja doskonałych warunków narciarskich i pewność śniegu przez cały sezon.

d1x1dp1

Apres Ski

Po szalonych zjazdach z austriackich gór nie ma nic lepszego niż wesoła biesiada przy kominku lub kolacja w jednej z restauracji dla smakoszy mieszczących się przy samych trasach narciarskich.

Jak wiadomo, w austriackich górach tzw. „Après Ski“ zaczyna się właściwie już podczas dnia na stoku. Niezliczone schroniska i bary przy trasach stanowią tak silną pokusę, że nie można poprzestać na mijaniu ich podczas zjazdu trasą. Czasami taki wypad do schroniska gładko przechodzi w relaksowy program wieczoru.

d1x1dp1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1x1dp1