Trwa ładowanie...
d48xjeq

Nowy park trampolin w Warszawie

Na warszawskiej mapie rozrywki pojawiło się nowe, wyjątkowe miejsce. Stacja Grawitacja Warszawa, łączy w sobie unikalny park trampolin, boisko do SlamBall'a (boisko koszykarskie z trampolinami pod koszami), ogromną poduchę z zeskokiem i wielopoziomową rampą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy park trampolin w Warszawie
(Stacja Grawitacja)
d48xjeq

Dla zajawkowiczów pragnących spróbować swoich sił Stacja posiada Tor przeszkód Ninja, na nim crossfitowcy, uczestnicy biegów z przeszkodami mogą poprawić i zarazem sprawdzić swoje umiejętności fizyczne, każdy znajdzie w nim miejsce dla siebie. Stacja Grawitacja jako pierwszy i jedyny obiekt w Polsce posiada ogromny całoroczny park linowy w Warszawie pod sufitem na wysokości 9 m. Rozmieszczony jest na powierzchni 1200 m kw., posiada 39 przeszkód o rożnym stopniu zaawansowania, a długość tras wynosi przeszło 300 m.

   Stacja Grawitacja

Obiekt jako jedyny w Polsce postawił na najbardziej zaawansowany francuski system asekuracji ciągłej, co pozwala użytkownikom całkowicie bezpiecznie pokonywać skomplikowany drogi w parku. Dla uzupełnienia oferty, właściciele zbudowali ogromną ściankę wspinaczkową o długości 50 m, wysokości 11 m. Mamy tam około 90 dróg o różnym stopniu trudności, układanych przez najlepszych w Warszawie specjalistów. Firma, na początek, zamontowała 8 autoasekuracji. W planach jest powiększenie o kolejne 9-10 automatów.

   Stacja Grawitacja

Dla pasjonatów gimnastyki sportowej oraz akrobatyki firma zbudowała strefę sportową, na której znajdziemy podłogę dmuchaną o powierzchni 120m kw., 2 profesjonale batuty od niemieckiego Eurotrampa - ich najwyższy model Ultimate używany na Igrzyskach Olimpijskich.

d48xjeq

Ceny są rozsądne, każdy znajdzie na tej szalonej, radosnej przestrzeni coś dla siebie. Możecie się oderwać indywidualnie, grupowo, urodzinowo jak również firmowo.

   Stacja Grawitacja

Wszystko to na Ochocie, tuż przy dworcu zachodnim oraz BlueCity. Więcej informacji na stronie www.stacjagrawitacja.pl

d48xjeq

Podziel się opinią

Share

d48xjeq

d48xjeq