Trwa ładowanie...

"Odkryj Polskę". Zachwycający filmik, pokazujący piękno naszego kraju

"Najpiękniejszy film o Polsce 2018" – oceniają autorzy wideo. Trudno się z tym nie zgodzić. Nasz kraj został w nim pokazany jako zachwycający, wyjątkowy i niepowtarzalny. Bo, jak przekonują twórcy filmiku, taki w rzeczywistości jest.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Filmik przypadł wielu osobom do gustu. W krótkim czasie obejrzało go kilkanaście tysięcy osób
Filmik przypadł wielu osobom do gustu. W krótkim czasie obejrzało go kilkanaście tysięcy osób (Shutterstock.com)

W sieci można znaleźć wiele filmików ukazujących największe atuty naszego kraju. Jednak ten opublikowany w sieci przez Fundację Edukacji Polonijnej wyróżnia się na tle innych.

Fabuła trwającego ponad 3 minuty klipu, jak możemy przeczytać na stronie fundacji, zabiera nas w podróż po Polsce; prowadzi górskimi szlakami, ukazuje surowe piękno i tatrzański majestat. Oprowadza również po gęstych lasach, szerokich plażach czy skutych lodem jeziorach. Nagranie pozwala nam też poznać miejską architekturę - zobaczymy zabytkowe starówki, klimatyczne uliczki czy górujące nad miastami ratusze i kościoły. Nie zabrakło prawdziwych twarzy Polaków oraz elementów polskiej kultury.

Filmik przypadł wielu osobom do gustu. W krótkim czasie obejrzało go kilkanaście tysięcy osób. "Łezka się kręci... Polska jest piękna!", "ja się popłakałam. Przepiękny film!" czy "najlepszy film promujący Polskę i jej cudny krajobraz" – to tylko jedne z wielu pozytywnych komentarzy internautów.

Slot

Wideo powstało nieprzypadkowo. Celem akcji o nazwie "Odkryj Polskę / Explore Poland" jest zachęcenie młodych Polaków, mieszkających poza granicami kraju, do zapoznania się z dziedzictwem kulturowym oraz malowniczym krajobrazem naszego kraju.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Polska w 30 dni

Slot

Podziel się opinią

Share


Slot