Trwa ładowanie...
d3tmjon

Panika na pokładzie samolotu. Pasażerowie krwawili z nosów i uszu

Boeing 737 linii Jet Airways musiał awaryjnie lądować z powodu "usterki" na pokładzie samolotu. Doszło do nagłej zmiany ciśnienia, które u niektórych pasażerów spowodowało krwawienie z uszu i nosa. Wszystko przez nieuwagę załogi. Zapomnieli włączyć system, który utrzymuje ciśnienie w kabinie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Żaden z pasażerów nie odniósł poważniejszych obrażeń.
Żaden z pasażerów nie odniósł poważniejszych obrażeń. (Shutterstock.com)
d3tmjon

Jak informuje India Today, w Boeingu 737 lecącym z Mumbaju do Jaipuru we wczesnych godzinach porannych czasu indyjskiego doszło do dekompresji. Pasażerowie wpadli w panikę, kiedy zorientowali się, że ze schowków nad ich głowami wypadły* maski tlenowe.* Jeden z pasażerów samolotu zamieścił na Twitterze film, który przedstawia zaistniałą sytuację.

Efektem błędu załogi samolotu było * awaryjne lądowanie 45 minut po starcie.* Na pokładzie samolotu było 166 pasażerów, a 30 z tych osób poniosło tego przykre konsekwencje w postaci krwawienia z nosa i uszu. Inni skarżyli się również na ból głowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a pasażerom, którzy odczuli nieprzyjemności związane ze zmianą ciśnienia zaraz po starcie zapewniono natychmiastową opiekę medyczną.

d3tmjon

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Awaryjne lądowanie. "Korytarz życia" dla samolotu

d3tmjon

Podziel się opinią

Share

d3tmjon

d3tmjon