Trwa ładowanie...
24-10-2016 14:02

Polska - niezwykły film autorstwa blogerów

Ulice Amsterdamu, Central Park w Nowym Jorku czy Alpy? Kadry z filmu przygotowanego przez parę blogerów wyglądają jakby obrazowały wycieczkę po najbardziej popularnych zakątkach globu. Tymczasem to Polska. Para blogerów zrobiła film o naszym kraju, który po prostu zachwyca.

Polska - niezwykły film autorstwa blogerówŹródło: szpilkinamapie.pl
d1zir52
d1zir52

Ulice Amsterdamu, Central Park w Nowym Jorku, Riwiera Włoska czy Alpy? Kadry z filmu przygotowanego przez parę blogerów wyglądają, jakby obrazowały wycieczkę po najbardziej popularnych zakątkach globu. A samo wideo zrealizowane jest tak, jakby było kręcone na zlecenie agencji reklamowej. Tymczasem to Polska oczami pary blogerów. Zrobili film, który po prostu zachwyca. A sami wyjechali w świat.

- Polska to najpiękniejszy kraj na świecie. Kręcąc ten film, chcieliśmy dać temu wyraz. Spędziliśmy wiele godzin na planowaniu, przejechaliśmy setki kilometrów i wstawaliśmy o nieprzyzwoicie wczesnych godzinach, aby stworzyć materiał, który będzie oddawał piękno naszego kraju. Mamy głęboką nadzieję, że się nam udało - mówią Dominika i Jacek, którzy teraz są w podróży dookoła świata. - Ten film ma być hołdem dla naszej ojczyzny, której piękno nie ma sobie równych na świecie. Ma to być również wizytówka naszego kraju, którą będziemy pokazywać napotkanym na naszej drodze ludziom.

d1zir52

Szpilki Na Mapie to blog podróżniczy Dominiki i Jacka - pary, która postanowiła pozostawić za sobą wiele, aby spełniać marzenia i odkrywać nieznane. W 2016 roku wyruszyli w podróż dookoła świata. Na ich blogu znajduje się mnóstwo wspaniałych fotografii, dużo informacji praktycznych oraz relacje z najdalszych zakątków globu. Zachęcamy do śledzenia losów Dominiki i Jacka oraz ich podróży dookoła świata za pośrednictwem facebooka - Szpilki Na Mapie na facebooku.

Ilona Raczyńska

d1zir52
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zir52