Trwa ładowanie...
d4dn8fn

PolskiBus.com - nowe trasy, połączenia i autokary

Od 1 października PolskiBus.com zwiększa liczbę połączeń na trasie autostrady A4 pomiędzy Wrocławiem, Opolem, Krakowem i Rzeszowem oraz wprowadza nową trasę P18 Kraków – Opole – Wrocław.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PolskiBus.com - nowe trasy, połączenia i autokary
(PolskiBus.com)
d4dn8fn

Pasażerowie będą mieli do dyspozycji aż 26 połączeń każdego dnia na trasie Wrocław – Kraków. Wprowadzenie *nowej linii P18 *sprawi, że znacznie wzrośnie również liczba kursów realizowanych na trasie Wrocław – Opole – Kraków, gdzie ogólna liczba dostępnych kursów wzrośnie z 3 do 9 (wliczając linię P16).

Pasażerowie z Rzeszowa także zyskają dużo większe możliwości planowania podróży, gdyż na trasie Wrocław – Kraków – Rzeszów. Liczba realizowanych połączeń wzrośnie z 2 do 7 dziennie, a na trasie Kraków – Rzeszów z 5 do 10 kursów.

„Chciałbym z radością poinformować, że w ramach dostosowywania się do oczekiwań pasażerów największych miast południowej Polski wprowadzamy znaczne udogodnienia, zwiększając liczbę kursów pomiędzy Wrocławiem, Opolem, Krakowem i Rzeszowem. Zmiany będą obowiązywały już 1 października i mam nadzieję, że znacząco ułatwią wszystkim naszym klientom elastyczne planowanie podróży do wszystkich wyjątkowych miast dostępnych w ramach siatki połączeń PolskiBus.com” – powiedział Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający.

W skład floty wchodzą jedynie nowoczesne, klimatyzowane i komfortowe autokary. Pasażerowie mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, toaletę oraz bezpłatne Wi-Fi. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację.

Sprawdź ceny przejazdów do interesującego cię miasta. Zdziwisz się!

d4dn8fn

Podziel się opinią

Share
d4dn8fn
d4dn8fn