Trwa ładowanie...
ycipk-13kawb
Materiał Partnera
qatar airways

Qatar Airways wita milionowego pasażera na lotnisku w Warszawie

W miniony piątek, wielokrotnie nagradzana linia lotnicza Qatar Airways wraz z Lotniskiem Chopina świętowała przewóz milionowego pasażera na trasie Warszawa – Doha. Na honorowego pasażera czekała na lotnisku nagroda niespodzianka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Qatar Airways wita milionowego pasażera na lotnisku w Warszawie
(Materiały prasowe)
ycipk-13kawb

Pani Joanna Koczan podróżująca 10 stycznia z Warszawy na Malediwy przez Dohę została uroczyście powitana na lotnisku przez reprezentatów linii lotniczej. Wraz z gratulacjami pasażerka otrzymała niespodziankę – dwa bilety lotnicze do Dohy, stolicy Kataru. Reszta pasażerów lecąca tym samym rejsem z Warszawy do Dohy została poczęstowana słodkim upominkiem specjalnie przygotowanym na tę okazję.

Martin Zdarek, Dyrektor Qatar Airways na Kraje Europy Środkowo Wschodniej powiedział - W imieniu Qatar Airways jesteśmy dumni gościć milionowego pasażera na trasie Warszawa-Doha. Przez siedem lat operacji Qatar Airways z Warszawy ciągle zwiększamy naszą ofertę dla pasażerów na rynku polskim oferując coraz więcej połączeń oraz większe i wygodniejsze samoloty na tej trasie. Jesteśmy cały czas zobowiązani, aby zawsze dostarczać najwyższą jakość obsługi naszym pasażerom odwiedzających wszystkie nasze destynacje.

Aktualnie Qatar Airways oferuje trzy loty dziennie z Warszawy do Dohy: w poniedziałek, środę oraz piątek, a w resztę dni tygodnia wyloty odbywają się dwa razy dziennie. Wszystkie rejsy obsługiwane są przez nowoczesne, szerokokadłubowe samoloty Boeing B787 oraz Airbus A350.

ycipk-13kawb

Linia lotnicza posiada nowoczesną flotę ponad 250 samolotów, które obsługują przeszło 160 destynacji na całym świecie przez nowoczesne lotnisko Hamad International w Doha. Qatar Airways ciągle powiększają swoją siatkę połączeń, ostatnio linie świętowały otwarcie rejsów do Rabatu w Maroko, Izmiru w Turcji, Malty, Davao na Filipinach, Lizbony w Portugalii oraz Mogadiszu w Somalii. W październiku linia lotnicza witała pierwszych pasażerów na nowej trasie do Langkawi w Malezji, a w grudniu do Gabarone w Bostwanie.
Najnowsze trasy połączeń zostaną ogłoszone w 2020 roku, już wiadomo że jedną z nich będzie miasto Osaka w Japonii.


Qatar Airways świętują 20 lat swojej działalności pod hasłem Going Places Together wraz z podróżnymi z ponad 160 lokalizacji turystycznych i biznesowych dookoła świata. Najszybciej rozwijające się linie lotnicze na świecie dodały do swojej siatki połączeń nowe, ekscytujące kierunki Rabat w Maroko, Izmir w Turcji, Maltę, Davao na Filipinach, Lizbonę w Portugalii oraz Mogadisz w Somalii. Te kierunki oraz wiele innych można odwiedzić na pokładach ponad 250 samolotów z nowoczesnej floty przewoźnika.

Wielokrotnie nagradzane linie lotnicze zostały uhonorowane w kategoriach Najlepsza Klasa Biznes, Najlepsza Linia Lotnicza na Bliskim Wschodzie, Najlepszy Salon Biznesowy dla Klasy Pierwszej oraz Najlepszy fotel w Klasie Biznes za Qsuite, nowatorskie rozwiązanie w klasie biznes, podczas prestiżowej ceremonii 2018 World Airline Awards, organizowanej przez międzynarodową organizację transportu lotniczego Skytrax.

Qsuite, opatentowany produkt Qatar Airways, oferuje rozwiązania klasy pierwszej w kabinie klasy biznes. Qsuite wyposażono w pierwsze na świecie podwójne łóżko w klasie biznes, jak również w zapewniające prywatność panele, które przesuwają się, umożliwiając pasażerom na sąsiadujących ze sobą fotelach stworzenie własnej prywatnej przestrzeni. Jest to pierwsze tego typu rozwiązaniem w branży.

Qatar Airways był pierwszym przewoźnikiem z Zatoki Perskiej, który przystąpił do sojuszu oneworld, umożliwiając swoim pasażerom dostęp do ponad 1000 portów lotniczych w ponad 150 krajach oraz 14 250 rejsów dziennie.

Oryx One, system rozrywki na pokładzie samolotów Qatar Airways, oferuje pasażerom prawie 4000 pozycji spośród najnowszych filmów kinowych, seriali, muzyki, gier i wielu innych. Pasażerowie linii Qatar Airways podróżujący na pokładach samolotów B787, B777, A350, A380, A319 i wybranych samolotów A320 i A330 mogą również komunikować się z przyjaciółmi i rodziną korzystając z wielokrotnie nagradzanych usług Wi-Fi i GSM na pokładzie samolotu.

Linie Qatar Airways z dumą wspierają szereg interesujących międzynarodowych i lokalnych inicjatyw poświęconych rozwijaniu globalnej społeczności, na rzecz której działają. Qatar Airways, oficjalny partner FIFA, jest oficjalnym sponsorem wielu wydarzeń sportowych na najwyższym poziomie, w tym Mistrzostw Świata FIFA 2018 i 2022, tym samym uznając wartość sportu jako środka zbliżającego ludzi do siebie, co znajduje odzwierciedlenie w przesłaniu marki - Going Places Together.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-13kawb

ycipk-13kawb
ycipk-13kawb