Trwa ładowanie...
na śniegu
25-01-2011 08:56

Rodzinne rozrywki

W San Candido wybudowano Acquafun, idealne miejsce na wypoczynek dla dorosłych i dla dzieci.

Rodzinne rozrywkiFot: www.acquafun.com
d3i8k0w
d3i8k0w

Rozległy kompleks z widokiem panoramicznym na szczyt Baranci, z licznymi basenami, parkami wodnymi, saunami i wellness. Istnieje możliwość kąpieli w sianie, o zapachu aromatycznych i leczniczych zioł, jak również kąpieli błotnych i masaży. Idealne miejsce na wakacje spa na dużych wysokościach, w otoczeniu przepięknych górskich krajobrazów.

Miłośnicy szybkiej jazdy w San Candido mogą wypróbować nowy Fun Bob na szczycie Baranci, dostępny od maja do października, w dolnej stacji wyciągu krzesełkowego Haunold/Baranci. Bob jest zamontowany na aluminiowej szynie o długości 1.750 m, z różnicą poziomu 314 m, z którego można zjeżdżać jak strzała, z całkowitym bezpieczeństwem.

Parco Avventura (Park Przygody) w Dobbiaco, zagwarantuje świetną zabawę dla tych, którzy kochają sport i naturę. Przemieszczanie się z jednego drzewa na drugie, jest całkowicie bezpieczne dzięki zawieszonym na nich akcesoriom tj: platform, sieci, belek, kłód, lin, krążków i mostów od 3 do 60 metrów. Wybudowano również specjalne ścieżki dla dzieci. Natomiast nieustraszeni mogą przeżyć niezapomnianą przygodę, podążając wzdłuż „czarnego szlaku”, który oferuje serię ekstremalnych przeszkód do pokonania.

Aby wykorzystać w jak najlepszy sposób propozycje zimowe, Konsorcjum Turystyczne Alta Pusteria proponuje następujące pakiety:

d3i8k0w

OFERTA SPECJALNA: “PUSTERTALER SKI-MARATHON“, od 14/01 do 16/01/2011
Oferta przemyślana w połączeniu z Pustertaler Ski-Marathon obejmuje: 2 noclegi (przyjazd w piątek), uczestnictwo w dwóch zaplanowanych wyścigach i 3 dniowy pakiet narciarski.

Opłata za jedną osobę w hotelu 3-gwiazdkowym (z dwoma posiłkami dziennie) od 138 euro, a od 184 euro za apartament dwuosobowy.

DOLOMITY NORDICSKI W KRAINE “TRZECH WIEŻ” OD 8/01 DO 29/01/2011
Pakiet obejmuje 7 noclegów, oraz tygodniowy bilet Dolomiti Nordicski, który upoważnia do korzystania ze wszystkich szlaków narciarskich. Pakiet zawiera również Mobilcard Alto Adige, która pozwala na korzystanie z autobusów i pociągów Południowego Tyrolu, oraz mapę ze wszystkimi informacjami szlaków narciarskich w dolinie Alta Pusteria.

Cena od 314 euro od osoby w hotelu 3-gwiazdkowym (z dwoma posiłkami dziennie), apartament dwuosobowy w rezydencji od 471 euro, lub od 348 euro za dwie osoby w agroturystyce.

d3i8k0w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3i8k0w