Trwa ładowanie...
02-06-2016 17:51

Rowerem na wakacje. Jak przygotować się do wyjazdu?

Podróżowanie po świecie rowerem? Czemu nie! Ile osób, tyle różnych form spędzania wolnego czasu. Poruszanie się na jednośladowcu nie musi być jedynie rekreacyjne, może być także kluczową częścią naszego wyjazdu. Gościem programu Wirtualnej Polski był Piotr Romejko, który na rowerze dojechał już do wielu krajów, w tym do Egipt, opowiada, skąd pomysł na taką wyprawę i jak się do niej przygotować i czy każdy może sobie na nią pozwolić.

Rowerem na wakacje. Jak przygotować się do wyjazdu?Źródło: shutterstock.com
d1shrqo
d1shrqo

Podróżowanie po świecie rowerem? Czemu nie! Ile osób, tyle różnych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Poruszanie się na jednośladowcu nie musi być jedynie rekreacyjne, może być także kluczową częścią naszego wyjazdu. Sporo do powiedzenia w tym temacie ma Piotr Romejko, który był gościem w studiu Wirtualnej Polski. Podróżnik na rowerze dojechał już do wielu krajów, w tym do Egiptu. Dzieli się z nami historią, skąd pomysł na taką wyprawę i jak się do niej przygotować. Mówi także, czy każdy może sobie na podobną pozwolić.

Jako przykład podaje wyjazd do Trójmiasta, do którego podróż powinna zająć ok. 8 dni. Przekonuje, że nie musi się ona wiązać z niedogodnościami i może być przyjemna oraz lekka. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy wyprawę, wyposażymy nasz jednośladowiec, czy prawidłowo się spakujemy oraz wybierzemy dogodną trasę. Więcej ważnych i interesujących wskazówek na temat długich wycieczek rowerowych po kraju i za granicy, dowiecie się w materiale wideo.

wg

d1shrqo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1shrqo