Trwa ładowanie...
27-02-2013 16:04

StreetParty – głośniki do gadżetów Apple

Już od kilku miesięcy najnowsze serie urządzeń mobilnych Apple – iPhone 5, nowe edycje iPadów i iPodów – wyposażane są w cyfrowe złącze „Lightning”.

StreetParty – głośniki do gadżetów AppleŹródło: www.geektoys.pl
d3wn3y8
d3wn3y8

Decyzja o wymianie dotychczasowego interfejsu podyktowana była większą wytrzymałością i komfortem użytkowania nowej technologii. Jednocześnie stworzyła ona konieczność unowocześnienia wielu urządzeń innych marek, dotychczas kompatybilnych z iPhone’ami *czy *iPodami.

Firma Gear4, niemal od dekady współpracująca z Apple, jeszcze pod koniec zeszłego roku zaprezentowała pierwsze na rynku akcesoria do urządzeń z nowym złączem – linię ładowarek i stacji dokujących „Lightning”. Obecnie oferta marki poszerza się o kolejny produkt kompatybilny z nowymi urządzeniami Apple. Gear4 prezentuje jeden z pierwszych na rynku głośników wyposażonych w złącze „Lightning” – StreetParty 5.

StreetParty to seria bezprzewodowych, mobilnych głośników od Gear4. Najnowszy model tej linii oparty został na projekcie Street Party III – najlepiej sprzedającego się w Wielkiej Brytanii głośnika ze złączem dokującym dla urządzeń Apple. Wymiary StreetParty 5 – 14 cm wysokości i niewiele ponad 24 cm długości – czynią z głośnika idealnego kompana podróży. Urządzenie ważące niespełna 600 gramów bez problemu mieści się w torbie czy plecaku. Złącze „Lightning” umieszczone zostało na składanej podstawce, która rozłożona umożliwia wygodne podparcie głośnika w pozycji stojącej, zaś złożona pozwala na bezpieczny transport urządzenia.

StreetParty 5 zasilać można na dwa sposoby – bezprzewodowo z wykorzystaniem 4 baterii AA lub przewodowo za pomocą umieszczonego na tylnej obudowie wejścia DC In oraz dołączonego do zestawu zasilacza. W przypadku zasilania przewodowego, głośnik wyposażony w złącze „Lightning” służyć może również jako ładowarka do podłączonego do niego urządzenia Apple. Poza wejściem DC In z tyłu urządzenia umieszczone zostały wejście Aux In oraz przycisk uruchamiający.
Głośnik StreetParty 5 od Gear4 kompatybilny jest z iPhonem 5, iPodem touch oraz iPodem Nano.

Cena i dostępność

Głośnik StreetParty 5 dostępny będzie w sprzedaży w marcu 2013 roku.

Jego cena wyniesie 259 PLN.

Oficjalne wydanie internetowe: http://www.geektoys.pl

d3wn3y8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wn3y8