Trwa ładowanie...
22-12-2015 11:00

Sylwester Zakopane 2015 - Dolna Rówień Krupowa

Plenerowa zabawa i powitanie Nowego Roku pod Tatrami odbędzie się po raz pierwszy od wielu lat. Zaprasza Burmistrz Miasta Zakopane.

Sylwester Zakopane 2015 - Dolna Rówień KrupowaŹródło: Patryk Kosmider - Shutterstock
d3jn0or
d3jn0or

Wielką niespodziankę przygotował dla mieszkańców Zakopanego i turystów wypoczywających pod Tatrami zakopiański Urząd Miejski. Po raz pierwszy od wielu lat do bogatej propozycji ofert sylwestrowych w zimowej stolicy Polski dołącza wyjątkowe wydarzenie plenerowe – Zakopiański Sylwester 2015. Na Dolnej Równi Krupowej w ostatni dzień Starego Roku królować będzie muzyka etno/folk. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Zakopower, wcześniej zagra Tryptyk, na scenie pojawi się taka znana i lubiana formacja Brathanki. Całość uzupełnią występy didżejów i pokazy laserowe.

- Doszliśmy do wniosku, że Zakopane powinno wzorem takich miast jak Warszawa, Kraków, czy Wrocław zorganizować plenerowego Sylwestra z prawdziwego zdarzenia. Wszyscy wiemy, jak wielu turystów wypoczywa w naszym mieście, spędza u nas Święta Bożego Narodzenia, wita Nowy Rok. Mam nadzieję , że część z nich skorzysta z naszej propozycji i będzie znakomicie bawić się na Dolnej Równi Krupowej. Nie zapominamy oczywiście o mieszkańcach Zakopanego. Ich także gorąco zachęcamy, by byli razem z nami – zaprasza Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula.

Impreza rozpocznie się o godz. 20:00, zakończy o 1:00. W dni poprzedzające Zakopiański Sylwester, na *Krupówkach *będzie można wziąć udział w specjalnej promocji. Do wygrania będą kubki z limitowanej serii Zakopiański Sylwester oraz zaproszenia do specjalnej strefy gości w pobliżu sceny. Osoby, które będą bawić się w strefie gości będą miały szansę wzięcia udziału w sylwestrowych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

d3jn0or

- Myślę, że to wydarzenie na stałe wpisze się w kalendarz imprez naszego miasta. Nie traktujemy tego w kategorii eksperymentu, raczej jako wyzwanie organizacyjne. Ale nie ma wątpliwości, że sobie poradzimy – dodaje Leszek Dorula.

Wstęp na Dolną Rówień Krupową będzie bezpłatny. W sylwestrowej zabawie będzie mogło uczestniczyć 10 tys. osób. Na miejscu będzie czynna strefa gastronomiczna.

Program Zakopiańskiego Sylwestra - 31 grudnia 2015:

20:00 – otwarcie terenu wydarzenia dla publiczności

20:00 -20:45 – DJ Art

d3jn0or

20:45 – rozpoczęcie wieczoru – przywitanie przez Burmistrza Miasta - program wieczoru

20:50 – Tryptyk

21:16 – pierwszy konkurs sylwestrowy

21:26 – Brathanki

22:31 – drugi konkurs sylwestrowy

22:40 – pokaz laserów

22:51- Zakopower

00:00 – życzenia noworoczne – Burmistrz Miasta

0:07 – DJ Yanek

0:25 – trzeci konkurs sylwestrowy

0:35 – 0:59 - DJ ED Szynszyl

1:00 – zakończenie wieczoru

Prowadzący: Odeta Moro i Mariusz Kałamaga

Konkursy: Tomasz Furtak

d3jn0or
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jn0or