Trwa ładowanie...
przenośny głośnik
17-01-2012 14:04

Tak posłuchasz muzyki "pod chmurką"

Zmorą wypadów pod chmurkę jest brak gniazdek. Możesz puścić muzykę z komórki, ale będzie tak fascynująca, jak oglądanie piekącego się kurczaka w mikrofali.

Tak posłuchasz muzyki "pod chmurką"Źródło: stuff.pl
d2x5cmp
d2x5cmp

Na szczęście ktoś znalazł idealne rozwiązanie dla wędrownych melomanów. Firma Etón zaprezentowała na targach CES 2012 przenośny głośnik Rukus Solar, który przetrwa długie godziny ostrego hard rocka bez ładowania.

Sekret tego sprzętu tkwi wysoko ponad twoją głową. Urządzenie ma wielki panel słoneczny, może doładowywać się za pośrednictwem energii solarnej. To sprytne rozwiązanie w połączeniu z modułem Bluetooth składa się na idealny, grillogadżet. W końcu nie będziesz musiał rozkręcać zestawu Hi-Fi na cały regulator, by cokolwiek usłyszeć.

Aby maksymalnie wykorzystać prąd z kosmosu, standardowy ekran LCD zastąpiono wyświetlaczem wykonanym w technologii e-ink.

Niestety, takie rozwiązanie ma również pewne wady. Częstotliwość odświeżania ekranu będzie raczej niewielka, a brak złącza mini jack i przesyłanie danych wyłącznie za pośrednictwem Bluetooth wykluczają możliwość wyświetlania aktualnie odtwarzanej ścieżki.

Rukus Solar na pewno sprawdzi się w roli przyjaciela "piknikowicza". Pod warunkiem, że nie będziesz chciał wypoczywać w strugach deszczu. Sprzęt trafi do sklepów w cenie 150 dolarów.

d2x5cmp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2x5cmp