Trwa ładowanie...
d2dxs63

Tanie loty do 60 zł. Przegląd najlepszych ofert na pierwszą połowę lutego

Stolica europejskich hipsterów, miasteczko, w którym powstały klocki Lego czy norweskie fiordy? Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, jedno jest pewne. W najbliższych tygodniach w te miejsca polecisz za grosze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tanie loty po Europie to świetny sposób na krótki wypoczynek
Tanie loty po Europie to świetny sposób na krótki wypoczynek (Shutterstock.com, Fot: Viliam Perugini)
d2dxs63

Jeśli marzy ci się tani city break w najbliższym czasie, to idealnie trafiłeś. Znaleźliśmy trzy świetne propozycje kilkudniowych wypadów z wylotami z Poznania, Warszawy i Krakowa.

Weekend w krainie Lego

Najlepszą cenę na przeloty w pierwszej połowie lutego oferuje nam Ryanair. W terminie 1-4 lutego z tym przewoźnikiem z Poznania do duńskiego Billund polecimy w obie strony za jedyne 38 zł.

Ryanair.com
Podziel się

O tym, że jest to świetna okazja, wiedzą wszyscy entuzjaści Lego – to właśnie w Billund znajduje się największy park rozrywki na świecie poświęcony słynnym klockom. Na terenie parku Legoland Billund wybudowano z klocków miasteczko z miniaturami duńskich budowli, np. Pałacu Królewskiego czy stadionu FC Kopenhaga – a to tylko początek z wielu atrakcji, których możemy na miejscu doświadczyć.

Shutterstock.com
Podziel się

Krótki wypad do Oslo

W lutym z Ryanairem bardzo tanio polecimy również do Norwegii. Za bilety z Warszawy do Oslo i z powrotem w dniach 3-6 lutego zapłacimy 48 zł.

Ryanair.com
Podziel się

Oslo, stolica i największe miasto Norwegii, w którym mieszka więcej niż jedna czwarta ludności kraju, uznawane jest za miejsce o najwyższej jakości życie w Europie. Warto jednak pamiętać, że to jednocześnie jedno z najdroższych miast na świecie, więc bilety lotnicze będą w tym wypadzie prawdopodobnie najmniejszym wydatkiem.

Night Tromso postcard background hd iStock.com
Podziel się

Wpadnij do stolicy hipsterów

Szybki wypad do Berlina to z kolei tania propozycja na początek lutego dla mieszkańców Krakowa i okolic. Przelot między tymi miastami w terminie 6-8 lutego to koszt zaledwie 58 zł.

Ryanair.com
Podziel się

A na miejscu atrakcji masa. Począwszy od zatrzęsienia knajp i restauracji przez bogactwo muzeów i parków, po intensywne życie nocne. Stolica Niemiec nie bez powodu jest jest uważana za jedno z najbardziej przyjaznych miast do życia i idealne miejsce na krótkie wyjazdy.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną flickr.com
Podziel się

Ceny aktualne są na dzień publikacji.

d2dxs63

Zobacz też: Wakacje na kempingu.

d2dxs63

Podziel się opinią

Share

d2dxs63

d2dxs63