Trwa ładowanie...
d2b1c1c
Materiał Partnera
touroperator

Trzy wielkopolskie firmy wśród laureatów konkursu Touroperator Roku

Grecos otrzymał tytuł Touroperatora Roku. W prestiżowym konkursie branży turystycznej nagrody odebrali również przedstawiciele wielkopolskich firm Logos Travel i BP Oskar. Laureatów wskazała Izba Turystyki RP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jedno ze stoisk podczas targów Tour Salon
Jedno ze stoisk podczas targów Tour Salon (Materiały prasowe)
d2b1c1c

Wśród czterech firm uznanych za Touroperatora Roku 2019 znalazł się Grecos. Firma z Poznania, która w sezonie 2019 zorganizowała wakacje dla 180 tysięcy klientów, zajęła trzecie miejsce w głosowaniu biur podróży zrzeszonych w Izbie Turystyki RP. Nagrodę odebrał wiceprezes Grecosa Janusz Śmigielski. Druga lokata przypadła Coral Travel, a pierwsze miejsce podzielili między siebie Rainbow i Itaka.

Organizatorzy tradycyjnie wyróżnili także po jednym touroperatorze w trzech specjalistycznych kategoriach – w dwóch z nich wygrały kolejne wielkopolskie firmy. Poznański Logos Travel triumfował w Turystyce Egzotycznej, a nagroda za Turystykę Autokarową trafiła do BP Oskar z Suchego Lasu.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Konkurs Touroperator Roku przez kilka lat był rozstrzygany w Poznaniu, w czasie Tour Salonu. Tym razem finał zorganizowano w Warszawie, podczas innych targów turystycznych – TT Warsaw, aby prestiżowy tytuł został przyznany jeszcze w trakcie trwającego sezonu turystycznego. Poznański Tour Salon odbywa się w lutym.

d2b1c1c

Głosujący oceniali organizatorów wyjazdów turystycznych biorąc pod uwagę pięć kryteriów. Agenci zrzeszeni w Izbie Turystyki RP przyznawali punkty za wielkość sprzedaży dla danego touroperatora i wygenerowany obrót, co odzwierciedla głos klientów wybierających najatrakcyjniejsze oferty. Kolejne kryteria to działalność przedstawicieli terenowych operatora, system rezerwacyjny i strona www, pomoc dla agentów (m.in. szkolenia, wyjazdy studyjne i wsparcie w skomplikowanych sprawach) oraz system prowizyjny. Grecos znalazł się wśród najwyżej ocenionych firm turystycznych.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Grecos to wiodący touroperator specjalizujący się w organizacji wakacji w Grecji. Z jego usług skorzystało już ponad milion osób. Klienci Grecosa mogą wybierać spośród szerokiej oferty greckich destynacji oraz korzystać z unikalnych propozycji usług dodatkowych: Klubu Delfinki czy Klubu OPA! Wiedza, gwarancja bezpieczeństwa oraz profesjonalizm Grecosa zostały potwierdzone licznymi certyfikatami oraz nagrodami konsumenckimi. Grecos jest też dwukrotnym zdobywcą prestiżowego tytułu Inspirującej Firmy przyznanego przez London Stock Exchange Group.

d2b1c1c

Podziel się opinią

Share
d2b1c1c
d2b1c1c