Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
touroperator
26-11-2019 14:20

Trzy wielkopolskie firmy wśród laureatów konkursu Touroperator Roku

Grecos otrzymał tytuł Touroperatora Roku. W prestiżowym konkursie branży turystycznej nagrody odebrali również przedstawiciele wielkopolskich firm Logos Travel i BP Oskar. Laureatów wskazała Izba Turystyki RP.

Trzy wielkopolskie firmy wśród laureatów konkursu Touroperator RokuŹródło: Materiały prasowe
d3s4a1l
d3s4a1l

Wśród czterech firm uznanych za Touroperatora Roku 2019 znalazł się Grecos. Firma z Poznania, która w sezonie 2019 zorganizowała wakacje dla 180 tysięcy klientów, zajęła trzecie miejsce w głosowaniu biur podróży zrzeszonych w Izbie Turystyki RP. Nagrodę odebrał wiceprezes Grecosa Janusz Śmigielski. Druga lokata przypadła Coral Travel, a pierwsze miejsce podzielili między siebie Rainbow i Itaka.

Organizatorzy tradycyjnie wyróżnili także po jednym touroperatorze w trzech specjalistycznych kategoriach – w dwóch z nich wygrały kolejne wielkopolskie firmy. Poznański Logos Travel triumfował w Turystyce Egzotycznej, a nagroda za Turystykę Autokarową trafiła do BP Oskar z Suchego Lasu.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Konkurs Touroperator Roku przez kilka lat był rozstrzygany w Poznaniu, w czasie Tour Salonu. Tym razem finał zorganizowano w Warszawie, podczas innych targów turystycznych – TT Warsaw, aby prestiżowy tytuł został przyznany jeszcze w trakcie trwającego sezonu turystycznego. Poznański Tour Salon odbywa się w lutym.

d3s4a1l

Głosujący oceniali organizatorów wyjazdów turystycznych biorąc pod uwagę pięć kryteriów. Agenci zrzeszeni w Izbie Turystyki RP przyznawali punkty za wielkość sprzedaży dla danego touroperatora i wygenerowany obrót, co odzwierciedla głos klientów wybierających najatrakcyjniejsze oferty. Kolejne kryteria to działalność przedstawicieli terenowych operatora, system rezerwacyjny i strona www, pomoc dla agentów (m.in. szkolenia, wyjazdy studyjne i wsparcie w skomplikowanych sprawach) oraz system prowizyjny. Grecos znalazł się wśród najwyżej ocenionych firm turystycznych.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Grecos to wiodący touroperator specjalizujący się w organizacji wakacji w Grecji. Z jego usług skorzystało już ponad milion osób. Klienci Grecosa mogą wybierać spośród szerokiej oferty greckich destynacji oraz korzystać z unikalnych propozycji usług dodatkowych: Klubu Delfinki czy Klubu OPA! Wiedza, gwarancja bezpieczeństwa oraz profesjonalizm Grecosa zostały potwierdzone licznymi certyfikatami oraz nagrodami konsumenckimi. Grecos jest też dwukrotnym zdobywcą prestiżowego tytułu Inspirującej Firmy przyznanego przez London Stock Exchange Group.

d3s4a1l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s4a1l