Trwa ładowanie...
d355jv2

Union - nowy, lepszy składak

<b>Pamiętasz lata młodości, kiedy nikt nie słyszał o przerzutkach, a po drogach jeździły składaki? Już wkrótce wrócimy do tych pięknych czasów.</b><br /><br />
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Union - nowy, lepszy składak
(Stuff/materiały prasowe)
d355jv2

Pamiętasz lata młodości, kiedy nikt nie słyszał o przerzutkach, a po drogach jeździły składaki? Już wkrótce wrócimy do tych pięknych czasów.

Współczesne rowery, może są lżejsze ot twojego laptopa, ale nie można nazwać ich poręcznymi. Projektanci Weiche Wu oraz Minhan Lin postanowili zmodyfikować nieco współczesne jednoślady i przystosować je do zmieniającego się świata.

Rower doskonale sprawdza się na zakorkowanych trasach, jednak na długiej, bezsamochodowej prostej nawet poczciwy Fiat 126p może go upokorzyć. Idealnym sposobem poruszania się po mieście jest więc połączenie transportu rowerowego i autobusowego / tramwajowego. Jest tylko jeden problem – nie wsiądziesz do przepełnionego przegubowca z wielkim góralem.

Union rozwiązuje ten problem, przywracając składaki do łask i nadając im nową formę, właściwą dla XXI-wieku. Rower ma małe kółka i niewielką ramę, dzięki czemu po złożeniu zajmuje tyle miejsca, co zwykły plecak.

Świetny pomysł, niezły design. Być może Union nie zmieniłby cię w demona prędkości, ale na pewno usprawniłby poruszanie się po mieście.

żródło: yankodesign.com

d355jv2

Podziel się opinią

Share
d355jv2
d355jv2