Trwa ładowanie...
28-11-2011 15:49

Völkl: nowości na sezon 2011-2012

Marka Völkl znana jest na całym świecie ze swoich produktów, czyli sprzętu narciarskiego, tenisowego i odzieży outdoorowej.

Völkl: nowości na sezon 2011-2012Fot: Skiinfo
d1u3z2c
d1u3z2c

Swoją misję jednak firma rozpoczęła od produkcji sprzętu narciarskiego, oficjalnie w roku 1923 r. Od początku istnienia aż do dzisiaj siedziba firmy znajduje się w Straubing w niemieckiej Bawarii.

Jej produkty znane są z doskonałej jakości i niemieckiej precyzji. Świadczyć o tym może również fakt, że wszystkie narty w dalszym ciągu produkowane są w Niemczech. Siłą napędową marki są również sportowcy jeżdżący na „Völklach” w zawodach narciarstwa alpejskiego, freeskiing i snowboarding.

Profil narty w stylu rocker to przełom w konstrukcji nart, porównywalny z przełomem wprowadzenia narty karvingowej. Konsumenci są coraz bardziej świadomi jak działa narta z rockerem. Dlatego też w ofercie marki Völkl znalazły się narty wyposażone w rocker. W produktach Völkl widać również wpływ zainteresowania kupujących szerszymi modelami nart.

Sezon 2011/2012 zaznacza się w produktach Völkl wieloma zmianami i innowacjami. Ubiegłoroczna seria free-ride podzieliła się na dwie nowe: big mountain i all mountain. W big mountain pojawił się model nart o nazwie Völkl Shiro, dedykowany do raczej zaawansowanych narciarzy. W serii nart pipe&park pojawiły się narty Wall Mogul, dostosowane do jazdy po muldach.

d1u3z2c

[

SKI INFO
SKI INFO

]( http://www.skiinfo.pl )

d1u3z2c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u3z2c